12 канал Волинь: Всеукраїнські дівочі футбольні баталії Ю-15

14.08.19  1039
Ю-15, Ковель, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 15 років, 1 ліга, дівочий футбол, футбол девочки, Перша ліга, УДЮФЛ
13 серпня 2019 року, на стадіоні "Дружба” в Голобах (Волинська область) стартував чемпіонат України з футболу серед дівочих команд до 15 років у першій лізі. В матчі відкриття турніру збірна Волині, за яку грають футболістки з Володимира-Волинського, Ковеля та Ковельського району, поступилася команді ДЮСШ №-3 з Івано-Франківська. Волинянки повели в рахунку в середині 1-го тайму: результативним ударом відзначилася Юлія В’ялих.

Та ще в першому таймі футболістки з Івано-Франківська двічі влучили в сітку воріт суперниць. Тотальна ігрова перевага у другій 35-хвилинці особливих дивідендів волинянкам не принесла: м’яч вперто не йшов у ворота гостей, а рахунок 1:2 на користь гостей так і протримався до фінального свистка.

Ігрові баталії в Голобах привернули увагу не лише місцевих вболівальників, а й футбольних функціонерів та тренерів.

Загалом учасницями турніру є 12 команд, поділених на три групи. Дві кращі з них здобудуть право наступного року зіграти у вищій лізі України серед дівочих команд U-15.