1/8 Кубок України 19/20. «ДЮСШ№3» - «Ладомир» - 0:5

29.10.19  865
Івано-Франківськ, жіночий футбол, женский футбол, УАФ, ДЮСШ №3, Ладомир, Володимир-Волинський, ЖФК, Волинь, Кубок України
(Обласний спортивний інтернет-портал sport.if.ua): Представник Вищої ліги виходить у чвертьфінал, відправивши у ворота франківчанок п'ять м'ячів.

Протягом всієї зустрічі грою керували волинянки, лиш інколи даючи можливість підопічним Івана Олійника прориватись в контри. Атакувальних зусиль Марій (Вінтоняк та Козаченко) було недостатньо і їхні наступи рідко завершувались акцентованими ударами.

В складі гостей найактивнішою була Марина Шайнюк, яка не тільки відзначилась дублем, а й частенько, після чудових діагоналей від Тетяни Аполлоніної, загострювала атаки подачами в штрафну.

Величезне бажання та бійцівські якості поступились сьогодні класу та кращій організованості. Важко у чомусь дорікнути франківським футболісткам, адже вони віддавались на повну і боролись до останніх секунд матчу. За декілька хвилин до фінального свистка м'яч все ж побував за спиною Тетяни Гадади, однак Марта Звержинська не погодилась із законністю взяття воріт та підняла прапорець вгору - офсайд.

2019/20. КУБОК УКРАЇНИ - 1/8 фіналу
29 жовтня 2019 року. Івано-Франківськ, стадіон ''Рух" - 12:00, 35 глядачів, +9 С
"ДЮСШ №3" (Івано-Франківськ) - "Ладомир" (Володимир-Волинський) - 0:5 (0:3)
Голи: Шайнюк 21,85, Кисляк 29, Гошій 35(автогол), Іванченко 51

ДЮСШ №3: Анастасія Василишин, Марія Михайлюк, Ольга Харащук (Тетяна Пилипенко, 88), Соломія Гошій, Вероніка Кузьмин, Кароліна Нагорняк, Діана Кавацюк, Тетяна Барановська, Наталія Радобенко, Сніжана Присяжнюк (Наталія Лукавська, 59), Марія Козаченко (Вікторія Дідійчук, 79).
Головний тренер: Іван Олійник

Ладомир: Тетяна Гадада (Марія Вальчук, 46), Марина Шайнюк, Анастасія Кузьмич (Анастасія Плечінь, 46), Софія Кисляк, Тетяна Аполлоніна, Леся Ольхова, Валерія Кухаренко, Даяна Семків, Надія Іванченко, Олександра Кревська, Анна Лемешук (Анастасія Довганик, 46). Головний тренер: Олег Бортнік

Арбітр - Романюк А. М. (Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра - Рачинська І. Р. (Чернівці), Звержинська М.А. (Чернівці)