1-й тур Перша ліга 17/18: «ВО ДЮСШ» - «Багіра» - 7:0

26.10.17  1124

чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, ВО ДЮСШ Вінниця, Багіра Кропивницький
Матчем у Вінниці завершилося перше коло Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Першої ліги. 23 жовтня 2017 року у гості до ВО ДЮСШ завітали футболістки кропивницької "Багіри".

Поєдинок пройшов під диктовку господарів поля, які доволі швидко відкрили рахунок, і ще до перерви збільшили свою перевагу до 3:0. У вінничанок відзначилися Наталія Чурікова та двічі Дарія Брижчук.

Після перерви футболістки ВО ДЮСШ не збавили обертів і продовжували атакувати ворота дебютанта змагань. На 53 хвилині Юліана Філатова, а згодом Дарія Брижчук довели рахунок до розгромного - 5:0. Та і це ще був не кінець. Під занавіс матчу гол Анни Смеречинської та прикрий автогол підвів підсумок матчу - 7:0.

Чемпіонат України серед жіночих команд Першої ліги. 1-й тур
23 жовтня 2017 р. - м.Вінниця - стадіон СК "Нива”.
ВО ДЮСШ (Вінниця) - БАГІРА (Кропивницький) - 7:0 (3:0)
Голи: Чурікова 3, Брижчук 28,37,56, Філатова 53, Смеречинська 77 - Клібанська 90 автогол