1-й тур Вища ліга 19/20: «ЕМС-Поділля» Вінниця - «Восход» Стара Маячка - 0:4

20.07.19  1065
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, Вінниця, женский футбол, Восход, Вища ліга, ЕМС-Поділля, ВО ДЮСШ, ЖФК, жіночий футбол
20 липня 2019 року стартував новий сезон у Вищій лізі Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2019-2020 років. У 1-му турі нового чемпіонату дебютант вищої ліги "ЕМС-Поділля" (ВО ДЮСШ Вінниця) приймав на своєму полі минулорічного бронзового призера першості- "Восход" (Стара Маячка).

У першому таймі молодому колективу вдалося чинити гідний супротив більш досвідчиним футболісткам, і на перерву команди пішли за нічийного результату - 0:0.

По перерві наставник гостей зробив вдалу заміну гравця, яка вже через вісім хвилин використала свій момент. На 52 хвилині, кращий бомбардир "Восход" Юлія Стець відкрила лік голам, як у матчі так і у чемпіонаті країни. Цей гол надихнув южанок і до завершення матчу вони втілили в результат ще три атаки, в яких відзначилися Марія Несіна, Наталя Аілінкий та Аліна Свергун - 0:4.