2-й тур Вища ліга 17/18: «Атекс-СДЮШОР-16» - «Злагода-Дніпро-1» - 1:3

25.08.17  1134
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Злагода-Дніпро-1, Атекс-СДЮШОР-16
фото Атекса
Свій перший домашній матч киянки провели у матчі з дніпрянками (в гості до «Атекс-СДЮШОР-16» завітала «Злагода-Дніпро-1»).
В першому турі команди зазнали "сухих" поразок і саме в цьому матчі хотіли не тільки забити, але і здобути перші залікові очки у чемпіонаті. І якщо киянки впоралися лише з першим завданням, то підопічні Олени Кудзієвої завоювали завітні три пункти. Ще до перерви дніпрянки здобули комфортну перевагу в рахунку - 3:0. У
«Злагода-Дніпро-1» відзначилися Валентина Тараканова, Віталіна Мазурова та Кристина Козаченко. За п'ятнадцять хвилин до завершення матчу Аліна Шилова реалізувала пенальті і тим самим скоротила відставання до двох м'ячів. Цей гол став останнім у матчі. Фінальний свисток зафіксував перемогу гостей з Дніпра 3:1.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018
25.08.2017 - м.Вишневе (Київська обл.) - стадіон Центральний - 100 глядачів

АТЕКС-СДЮШОР-16 (Київ) - ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - 1:3 (0:3)

ГОЛИ: Шилова 76 пен - Тараканова 39, Мазурова 42, Козаченко 45

АТЕКС-СДЮШОР-16: Долбіна - Васьківська (Помазан 76), Кушнір
(Сисоєва 84), Іллічова, Маркусь, Шилова, Мирончук, Заєнчковська, Черепаня , Тарасенко (Ковальчук Ю 71), Маліновська
Запасні: Кукса, Суріна
Тренер: Алла ГРЕСЬ

ЗЛАГОДА: Фомченко (Митрофанська 83) - Чорна, Литвин, Калягіна, Дехтяр, Музика, Аслаханова (Пороходніченко 79), Мазурова, Козаченко, Ковтун, Тараканова
Запасні: Гриценко, Іванова, Тарасова
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

Арбітри: Дробот Б. (Чернігів) - Соколовський Б. (Чернігів), Макарець О. (Житомир) - Федорук А. (Київ)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає