2-й тур Вища ліга 17/18: «Пантери» - «Житлобуд-1» - 1:3

24.08.17  1003
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Житлобуд-1, Пантери
фото з архіву
У другому турі Чемпіонату України харківський «Житлобуд-1» завітав у гості до уманських «Пантер».
Вже у першому таймі харківчанки зняли майже всі питання про переможця - хет-трик від Ольги Овдійчук подарував команді гарну перевагу 3-0. Після перерви гра дещо змінила свій хід - більш агресивніше заграли господарі поля, які зуміли не тільки зберегти свої ворота недоторканими, а і забити гол. На 75 хвилині відзначилася гравець уманських
«Пантер» Оксана Білокур. Рахунок на табло міг змінитися, але реалізація підводила команди, що в підсумку призвело до підсумкого результату та другої виїздної перемоги харківчанок 3-1.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 2 тур
24.08.2017 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 100 глядачів

ПАНТЕРИ (Умань) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - 1:3 (0:3)

ГОЛИ:
Білокур 75 - Овдійчук 22, 29, 37

ПАНТЕРИ:
Рябовіл - Познохірева (к), Татарин, Крючкова (Ткачук 42), Моспан, Мелконянц, Рибалкіна, Мажара (Тихонова 74), Білокур, Романова, Серемчук (Янчук 63).
Запасні: Гриценок, Комарова, Крупницька
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЖИТЛОБУД-1: Шульга (к) - Саніна Ж, Костюченко, Утицьких, Голиш, Єрьоменко, Андрущак (Петрик 84), Нестеренко, Шевчук (Кочнєва 46), Овдійчук, Вороніна
Запасні: Саніна І. - Знайдьонова
В.о. тренера: Валентина КОТИК

Арбітри: Козорог К (Київська обл.) - Ардашева О. (Київ), Даніленко О. (Одеса) - Ястремський Р. (Черкаська обл.)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Татарин 71 - немає