4-й тур Вища ліга 17/18: «Пантери» - «Легенда-ШВСМ» - 1:4

10.09.17  1140
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Пантери, Легенда-ШВСМ
фото з архіву / Володимир Коваль
У четвертому турі Чемпіонату України уманські «Пантери» приймали на своєму полі чернігівську «Легенду-ШВСМ». Вже на 9 хвилині матчу господарі поля оримали шанс відкрити рахунок у матчі, але, на жаль, Ірина Рибалкіна не реалізувала удар з одинадцятиметрової позначки - м'яч відбила кіпер гостей Карина Говорунова. Та все ж, вже у наступній атаці «Пантерам» вдалося вийти вперед завдяки точному удару Вікторії Серемчук. Наступне слово було вже за чернігівською командою. Головний голеадор «Легенди» у цьому сезоні Олена Лимар реалізувала свій момент, зрівнявши рахунок у зустрічі. В піднесеному настрої гості продовжили атакувати ворота Подкуйко і зовсім скоро рахунок змінився на 1:2 на користь «Легенди-ШВСМ». На цей раз відзначилася Христина Перевізник.

Всі сподівання уманчанок на нічийний рахунок розвіяли ще два реалізованих моменти гостей у другому таймі. Спочатку Поліна Полухіна реалізувала пенальті, а вже на 74 хвилині Аліна Скидан встановила підсумковий рахунок 1:4.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 4 тур
09.09.2017 - м.Умань - стадіон Уманьферммаш - 50 глядачів

ПАНТЕРИ (Умань) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 1:4 (1:2)

ГОЛИ:
Серемчук 10 - Лимар 27, Перевізник 35, Полухіна 61 пен, Скидан 74
Нереалізований пенальті: Рибалкіна 9

ПАНТЕРИ:
Подкуйко - Познахірєва, Татарин, Крючкова (Ткачук 54), Мелконянц, Рибалкіна, Мажара, Білокур (Моспан 37), Козиренко, Янчук, Серемчук (Тихонова 63)
Запасні: Гриценок, Комарова, Азарова, Крупніцька
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Говорунова - Полухіна, Віхоть, Соломаха, Панцулая, Лашко, Скидан (Коча 80), Перевізник, Куніна Н (Куніна Л 82), Салай (Семиженко 66), Лимар
Запасні: Діхтяр - Михайлюк, Деркач, Шматко
Тренера: Володимир КУЛИК

Арбітри: Мамчур Н. (Рівне) - Долока К. (Кропивницький), Даніленко О. (Одеса) - Ястремський Р. (Черкаська обл.)
Спостерігач арбітражу: Алексахіна Н. (Кропивницький)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:Козиренко 67 - немає