6-й тур Вища ліга 19/20: «Ладомир» Вол.-Волинський - «Житлобуд-2» Харків - 0:7

25.08.19  703
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Ладомир, Володимир-Волинський, ЖФК, Харьков
У суботу свій матч 6-го туру Чемпіонату України сезону 2019/2020 відіграли футболістки "Ладомиру" та "Житлобуд-2". Поєдинок у Володимир-Волинському завершився розгромною перемогою харків'янок - 7:0.

Та незважаючи на такий велики рахунок, у першому таймі гості відзначилися лише одного разу. Капітан "Житлобуд-2" Яна Калініна під занавіс першого тайму відкрила рахунок.
По перерві срібний чемпіон заграв активніше і перевага втілилися в ще шість голів: дубль оформила Калініна, Ія Андрущак та Яна Малахова, а ще одним забитий м'яч на рахунку Вероніки Андрухів.