9-й тур Вища ліга 17/18: «Атекс-СДЮШОР-16» - «Єдність» - 0:4

15.10.17  1157
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Атекс-СДЮШОР-16, Єдність Плиски, жінки футбол
фото Павла Кубанова
15 жовтня завершився поєдинок у столиці, в якому впевнену перемогу святкували футболістки ФК «Єдність».
Незважаючи на підсумковий результат, перший тайм подарував нульову нічию. Небезпечних моментів команди майже не створили, а основна боротьба була зосереджена у центрі поля.

Всі ж головні події матчу відбулися у таймі другому. Гості з Чернігівщини, заволодівши ініциативою, почали досягати результату. Головним голеадором поєдинку стала Валерія Постол, яка тричі засмутила голкіпера господарів. Ще один мяч на рахунку Христини Бакуринської.

В підсумку впевнена перемога ФК «Єдність» - 4:0. Підопічні Наталії Ігнатович вже відіграли усі матчі у першому колі і набрали 11 очок (наразі займаючи 5 місце у чемпіонаті). А ось на футболісток «Атекс-СДЮШОР-16» очікує ще два матчі з лідерами жіночого футболу України - двома харківськими командами.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 9 тур
15.10.2017 - м.Київ - стадіон Зірки Оболонь - 150 глядачів

АТЕКС-СДЮШОР-16 (Київ) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 0:4 (0:0)

ГОЛИ
: Постол 61,63,76, Бакуринська 70

АТЕКС-СДЮШОР-16: Суріна - Мирончук, Помазан (Ковальчук Н. 71), Тарасенко (Васьківська 85), Шилова, Ткаченко, Малиновська, Зайнчовська, Долбіна, Маркусь, Кукса (Черепаня 63)
Тренера: Алла ГРЕСЬ

ЄДНІСТЬ: Кислова - Козуб Кр., Ольховська, Команда, Марщак, Яковенко (Бакуринська 21 (Куніна Л. 80)), Козуб К., Кравченко, Яруш, Костенко (Манзюк 80), Постол
Запасні: Антонова - Петрушко, Горбач, Шульженко
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Джмелик О. (Чернівецька обл.), Рачинська І. (Чернівці) - Галіцин Р. (Київ)
Спостерігач арбітражу: Алексахіна Н. (Кропивницький)