Чемпіонат України WU-17: У Львові змагалися футбольні красуні!

13.03.20  1455
Ю-17, Львів, футбол среди девочек, женский футбол, Чемпіонат України серед дівчат, до 17 років, вища ліга, дівочий футбол, жіночий футбол
(Львівська асоціація футболу):У Львові завершився попередній етап чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-17 сезону 2020-го року, матчі якого відбувалися на львівському стадіоні «Школяр» (вул. Анатолія Вахнянина, 1).

Загалом у чемпіонаті відповідної вікової категорії цьогоріч беруть участь 16 команд, що поділені порівно на 4 групи. З результатами виступів у групі 3 (м.Миколаїв) та 4 (м.Харків) ви можете ознайомитися на нашому сайті.

У Львові зіграли новояворівська «Янтарочка», івано-франківська Дитячо-юнацька спортивна школа №3, збірні Хмельницької і Закарпатської областей – група 1;
«ДЮСШ-Сокаль», «Ладомир» із Володимира-Волинського, костопільський «Ліцей» і збірна Житомирської області – група 2.

Згідно з регламентом, поєдинки тривали 2 тайми по 30 хвилин. За перемогу нараховуються 3 очки, в разі нічиєї проводиться серія післяматчевих пенальті, переможець якої отримує 2 очки, команда, якій не пощастить у футбольній лотереї – 1 заліковий бал.
Результати матчів

10 березня
«Янтарочка» – Збірна Хмельницької області - 3:0
Збірна Закарпатської області – ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) - 0:3
«Ліцей» (Костопіль) – «Ладомир» (Володимир-Волинський) - 1:1 (серія пенальті: 2:4)

«Янтарочка» – Збірна Закарпатської області - 1:0
ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) – Збірна Хмельницької області - 2:2 (серія пенальті: 3:5)
«ДЮСШ-Сокаль» – «Ладомир» (Володимир-Волинський) - 0:10