Дебютний матч студентської збірної України завершився в нічию

20.08.18  1098
женская сборная, женский футбол Украина, Асоціація футболу, жіноча студентська збірна, збірна України жінки, студенческая сборная, FISU, ФФУ, WU-19, молодіжна збірна
19 серпня 218 року у с.Щасливе Київської області відбувся товариський матч між жіночими збірними України.

В рамках начально-тренувального збору студентська збірна зіграла свій дебютний поєдинок проти молодіжної збірної WU-19. Нагадаємо, що "молодіжка" продовжує готуватися до кваліфікаційного раунду ЧЄ-2019, який з 1-го по 9 жовтня пройде у Литві. Підопічні Наталії Зінченко поборються за вихід до наступного етапу з командами Ірландії, Литви та Фарерських островів. А ось студенти зібралися вперше, з метою підготовки до XXX літньої Всесвітньої Універсіади 2019, яка 3 липня 2019 року стартує у м.Неаполь (Італія).

Зі стартових хвилин контрольного поєдинку ініціативою заволоділи футболістки новоствореної збірної, які одразу почали шукати щастя у воріт молодіжної збірної. Ще у першому таймі студенти мали повести у рахунку, та підвела результативність. Гарні моменти мали Юлія Шевчук, Анна Петрик, Роксолана Кравчук та Яна Малахова. Саме Малахова все ж зуміла відзначилася у першій 45-хвилинці та асистент арбітру зафіксувала положення поза грою.

Після перепочинку тренерський штаб провів ряд замін, тим самим оновивши склади команд. Одразу ж змінився і малюнок гри. "Молодіжка" заграла агресивніше і вже саме вони частіше почали створювати небезпеку біля чужих воріт. Та досвід гравців студентської збірної все ж переважав і на 60 хвилині вони отримали гарний шанс відкрити рахунок, але на удар з пенальті у виконанні Ірини Подольської чудово зреагувала Марія Вальчук - 0:0.

Наступне слово було вже за гравцями WU-19: гарна контр-атака завершилася влучним ударом Юлії Семенюк у нижній дальній кут воріт - 1:0. Пропущений гол ще більше розізлив і активізував збірну студентів, які розпочали справній штурм. Петрик, Шевчук, Кравчук, Полюхович змарнували свої моменти. І все ж, на 80 хвилині матчу Роксолана Кравчук зрівнює рахунок у матчі - 1:1.

В підсумку, фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию молодіжної та студентської збірних!

Товариський матч збірних
19.08.2018 - с.Щасливе
Україна WU19 - Україна (студенти) - 1:1 (0:0)
Голи: Семенюк 67 - Кравчук 80
Нереалізований пенальті: Подольська 60

Україна WU19: Крищишин - Шайнюк, Колещук, Нікітюк, Лукач, Постол, Котяш, Янчук, Куніна (к), Гірин, Білокур
У 2 таймі виходили: Вальчук, Ілліна, Мажара, Семенюк, Курдюк, Кузьмич, Ціхач, Куп'як, Вегерич

Україна (студенти): Бондарчук - Подольська, Ковтун, Мохнач, Сірмай, Полюхович (к), Кравчук, Петрик, Китава, Шевчук, Малахова
У 2 таймі виходили: Рябовіл, Левицька, Яруш, Козуб, Кумеда, Гриб, Головач

Попередження: немає