Еліт-раунд ЧЄ 2019: Норвегія WU19 - Україна WU19 - 7:1

07.04.19  802
МиЗбірна, WU-19, женский футбол, жіночий футбол, жеребкування УЄФА, Чемпіонат Європи 2018/2019, дівоча збірна України з футболу, Ю-19, еліт-раунд, ЖФК, молодіжка
Жіноча молодіжна збірна України WU-19 поступилася й у другому матчі еліт-раунду відбору на Євро-2019. Синьо-жовті в черговому поєдинку групи 5 зустрічалися з господарями міні-турніру збірною Норвегії.

Як і в попередньому матчі євровідбору українки пропустили достатньо швидкий гол, автором якого стала норвежка Ольсен. Саму цю футболістку наші дівчата запам'ятають після сьогоднішньої зустрічі, адже вона оформила покер у матчі. Ще до перерви господарі вирішили всі долю переможця та все ж їм була важлива різниця голів перед очним поєдинком за перше місце проти збірної Данії.

Віддамо належне нашим дівчатам, які проявили характер і самовіддачу, зуміли не тільки весь матч стримувати навали норвежок, але відкрито і активно атакувати. Треба згадати удар під поперечку у виконанні Ніколь Козлової у першому таймі і її ж гол у таймі другому. Результат українки могли змінювати ще, але підводила результативність. В свою чергу наші суперники продемонстрували свою майстерність в завершені атак і ще тричі після перерви зуміли засмутити "молодіжку".

Свій останній поєдинок наша команда проведе 9 квітня з представниками Північної Ірландії, які у другому турі зазнали поразки від Данії 1:3.

Еліт-раунд Євро-2019 (WU-19). Група 5
2 тур - 06.04.19 - м.Хьонефос - AKA Arena
Норвегія (WU-19) — Україна (WU-19) — 7:1 (4:0)
Голи: Ресхольм-Ольсен 8, 21, 42, 80, Колещук 44 автогол, Ільдхусей 61, Естенстад 90+2 - Козлова 76 .

Україна: Денищич - Куп'як, Гірин, Лукач, Білокур, Шайнюк, Колещук (Л. Куніна 70), Козлова (Годунко 78), Семенюк, Котяш, Н. Куніна(к) (Курдюк 90+4).