Кубок Світу-2019: Збірна США - чотириразові чемпіонки світу!

10.07.19  729
ФІФА, КС-2019, УЄФА, жіночий футбол, женский футбол, ЖФК, женские сборные, футбол, 2019 FIFA Women's World Cup, ВАР, VAR
фото fifa.com
У фіналі Кубка Світу-2019 серед жінок збірна США переграла Нідерланди й удруге поспіль та вчетверте у своїй історії стала чемпіоном світу.

Збірні США та Нідерландів зустрілися у фінальному поєдинку жіночого чемпіонату світу 2019 року у французькому Ліоні. Для європейської команди це був перший фінал у її історії, а от американки потрапили до нього вже вп'яте. До цього збірна Сполучених Штатів Америки тричі ставала чемпіоном світу, поступившись у вирішальному матчі лише раз — Японії у 2011 році.

Фінальний поєдинок цьогорічної світової першості проходив за великої переваги чинних чемпіонок. Уже в першому таймі американки чотири рази мали відкривати рахунок. Однак просто чудово діяла воротар голландок Сарі ван Венендал.

Утім, у другому таймі перевага американської команди нарешті принесла результат. Спочатку Меган Рапіно на 61-й хвилині з пенальті відкрила рахунок, а за вісім хвилин Роуз Лавель подвоїла перевагу збірної США.

Матч так і завершився — 2:0 на користь американок, які стали чотириразовими чемпіонками світу.
З усіма результатами Мундіалю ви можете ознайомитися на нашому сайті.