Кубок України 2019/2020. 1/8 фіналу: нові рекорди результативності

23.10.19  849
Кубок України серед жінок, Кубок України 2019-2020, жінки футбол, змагання кубку, жіночий Кубок України, футбол женский, УАФ, жіночий футбол
22 жовтня були зіграні ще три матчі національного кубка з футболу серед жіночих команд сезону 2019/ 2020 років. Нагадаємо, що свої путівки до чвертьфіналу вже здобули харківський "Житлобуд-1" та "Восход" Стара Маячка, які впевнено переграли свої суперників на першій стадії змагань.

У вівторок, свої перепустики до наступного раунду отримали ще три колективи. «Єдність» з Плисок, не без труднощів та завдяки голу Олесі Маліновської, здобула мінімальну перемогу на виїзді у костопільської «Родини» - 1:0.

Не менш напружений матч відбувся і в Чернівцях. Колектив «Буковинська надія» (Великий Кучурів) зіграв з вищоліговою командою «Ятрань» (Берестівець). У першому таймі ворота «Буковинської надії» вразила Роксолана Комар (39 хвилина). На 62 хвилині зустрічі рахунок зрівняла футболістка «Буковинської надії» Олександра Сакаль. А за чотири хвилини до завершення основного часу перемогу команді вищої ліги принесла Людмила Крючкова.

Ну і справжній голепад і сенсаційний результат був зафіксований у Сумах. Рекорд і водночас антирекорд в кубкових матчах розіграли «Пантери» (Умань) та «Луганочка-Спартак» (Луганська обл.). Уманські футболістки розгромили своїх суперниць з непристойним для футболу рахунком 29:1. У цьому двобої Оксана Білокур та Вікторія Серемчук на двох забили аж 21 гол!

На цій стадії кубка України залишилося зіграти ще трьом парам команд:
24 жовтня
- Атекс-СДЮШОР-16 (Київ) - Маріупольчанка (Маріуполь)
29 жовтня
- ДЮСШ-3 (Івано-Франківськ) - Ладомир (Володимир-Волинський)
03 листопада
- Спартак-Оріон (Миколаїв) - Житлобуд-2 (Харків)

Після завершення усіх матчів 1/8 фіналу відбудеться жеребкування наступної стадії Кубка України.

До вашої уваги протокольні дані матчів:

КУБОК УКРАЇНИ 2019/2020 - 1/8 фіналу
22.10.2019. 11.00 - Колос (Костопіль) - 70 глядачів.
РОДИНА (Костопіль) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 0:1 (0:1)
ГОЛИ: Маліновська 33

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Розлуцька В. (81) - Семенюк Ю. (31), Вегерич Н. (44), Галан(Собчішин) Н. (58), Маліновська О. (78).

РОДИНА: Петровець В. - Холодько Ю. (Пухлякова А., 80), Рожко В., Котовець Т., Годунко А., Старухіна А., Ващик А. (Пастушок Ю., 75), Лавренюк В., Шмандровська А. (Розлуцька В., 61), Супоніна А., Баліна С..
Запасні: Вільчинська Ю., Салівончик Н., Войт К..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Мамчур Василь Олександрович

ЄДНІСТЬ: Герасимчук А. - Козуб К., Вороніна А., Горбач В., Давиденко А., Галан(Собчішин) Н. (Ольховська В., 85), Семенюк Ю. (Мазурова В., 46), Маліновська О., Постол В., Головач В., Вегерич Н. (Погрібняк М., 46).
Запасні: Славич І., Говорунова К., Ковб М., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бабор Олександр Вікторович

Арбітри: Мамчур Наталія (Рівне) - Зайчук Іванна (Луцьк), Вакулко Інна (Рівненська) - Кулай Володимир (Рівне).
Спостерігач арбітражу: Дмитрук Ярослав (Рівне).

22.10.2019. 12.00 - Олімп (Чернівці) - 50 глядачів.
БУКОВИНСЬКА НАДІЯ (Чернівецька обл) - ЯТРАНЬ (Берестівець) - 1:2 (0:1)
ГОЛИ: Сакаль 62 - Комар 39, Крючкова 86

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Загуменна О. (72).

БУКОВИНСЬКА НАДІЯ: Мостова І. - Джуравець Б., Прокопець О. (Дашкевич О., 30), Боярова Н., Кравчук Д., Кошман А. (Мушак Ж., 46), Ільницька К., Петрушко А., Сакаль О., Салай Є., Зубар Ю..
Запасні: Петіхачна В., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Сарафінчан Валерій

ЯТРАНЬ: Денищич М. - Сівець К., Авдєєва О., Земляна О., Загуменна О., Янчук П., Гнидюк Ю. (Крючкова Л., 64), Сіволобова А., Бічуй І. (Моспан Л., 65), Косік М., Комар Р..
Запасні: Мухлиніна П., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Пею Володимир Микитович

Арбітри: Чайка Ірина (Львів) - Рачинська Ірина (Чернівці), Звержинська Марта (Чернівці) - Мельнік Віталій (Чернівецька обл).
Спостерігач арбітражу: Пиндиківський Володимир (Тернопіль).

22.10.2019. 12.00 - ФЦ Барса (Суми) - 50 глядачів.
ЛУГАНОЧКА-СПАРТАК (Луганська обл) - ПАНТЕРИ (Умань) - 1:29 (1:16)
ГОЛИ: Козуб 19 - Білокур 2,17,18,21,31,48,49,65,66,73,77, Ковтун 11, Серемчук 10,16,20,23,24,27,30,41,47,60, Чорна 22, Свердлова 33, Аслаханова 51, Шилова 62, Бєлякова 68, Рибалкіна 81,83

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Горобець В. (07) - Пороходніченко В. (60), Чорна К. (74).

ЛУГАНОЧКА-СПАРТАК: Колтакова І. - Бундюк Ю. (Паламарчук В., 46), Федотенко І., Степаненко К., Щербань О., Склярова К., Кошелєва Д. (Лісакова К., 59), Кочура В. (Камінецька Л., 48), Горобець В., Федоренко Д., Козуб І..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Петушков Дмитро

ПАНТЕРИ: Герасименко А. - Свердлова А. (Аслаханова А., 46), Швець Т. (Гирська О., 46), Ткачук А. (Крупніцька В., 46), Пороходніченко В., Рибалкіна І., Шилова А., Білокур О., Чорна К., Ковтун Д. (Бєлякова Д., 46), Серемчук В. (Маліборська С., 68).
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Деренюк Юрій Олександровіч

Арбітри: Стрелецька Марина (Суми) - Миронов Микола (Суми), Кисельов Максим (Суми) - Мозговий Артем (Суми).
Спостерігач арбітражу: Паращенко Олег (Суми).

11.10.2019. 13.00 - ХОВУФК (Харків) - 200 глядачів.
ХОВУФКС (Харків) - ВОСХОД (Стара Маячка) - 1:6 (0:4)
ГОЛИ: Шевченко 90 - Стець 10,14,43, Алуко 28, Лимар 68, Кумеда 77

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Сидорова Ю. (59) - Аілінкій Н. (57).

ХОВУФКС: Станченко В. - Чувилка К., Синько А., Речкіна О., Ніколаєнко А., Тян В., Кривицька К. (Швачко Я., 80), Місішин А., Шевченко Т., Шопіна А. (Сидорова Ю., 57), Парубок О. (Правдивець В., 87).
Запасні: Антонова В., Татарін О., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Цибіна Олена

ВОСХОД: Устінова Л. - Аілінкій Н., Нганді Ж., Несіна М., Кряж М. (Чистякова І., 46), Левицька Т., Алуко М., Деркач Я. (Колька С., 60), Лимар О., Стець Ю., Осіпян О. (Кумеда А., 60).
Запасні: Сандалова І., Гогогуй І., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Заєв Роман Миколайович

Арбітри: Тагамлик Вероніка (Слов'янськ) - Лапта Олеся (Харків), - Щепотьєв Андрій (Харків).
Спостерігач арбітражу: Церковний Вадім (Харків).