Кубок України ВФАС з футболу серед жіночих студентських команд

01.11.19  1114
Кубок України, студенський жіночий футбол, женский футбол, студенты, ВФАС, Асоціація студентів, ВНЗ, фінал змагань, Львів 2019, жінки футбол
03-07 листопада 2019 року у Львові визначиться володар кубка країни з футболу серед жіночих студентських команд ВФАС.

Участь у змаганнях візьмуть вісім колективів, які розділені на дві групи.
Група А: ХДАФК - Харківська державна академія фізичної культури, ЛДУФК - Львівський державний університет фізичної культури, КУБГ - Київський Університет імені Бориса Грінченка та НАСВ - Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Група В: НУ Львівська політехніка, УДПУ - Уманський державний педагогічний університет, КПНУ - Кам'янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, КОГПА - Кременецька обласна гуманітарно-педагогічна академія імені Тараса Шевченка.

Згідно регламенту матчі проводяться відповідно до Регламенту ВФАС з футболу серед ЗВО, за виключенням часу гри: два тайми по 25 хвилин кожний із 10 хвилинною перервою між таймами. Вік учасників Кубку України повинен бути від 17 до 28 років включно (2002-1991 р.н.) на момент заявки для участі в змаганнях.

Нагадаємо, що у травні 2019 року відбувся фінал XIV літньої Універсіади України, в якому перемогу святкували футболістки з Харкова. А вже в липні українки здобули європейське визнання - бронзові нагороди Чемпіонату Європи