«Легенда-ШВСМ» та «Житлобуд-2» здобувають очікуванні перемоги

08.05.17  964

5 та 6 травня в України пройшов 3-й тур чемпіонату України з футболу серед жіночих команд у вищій лізі. Цими вихідними «Житлобуд-1» (Харків) пропускав тур. До вашої уваги наводимо результати поєдинків:

Чинний чемпіон України «Житлобуд-2» вдома зустрічався з аутсайдером змагань – столичним «Атексом». Як і очікувалось, більш імениті харків’янки просто розтрощили своїх суперниць з рахунком 9:0. Найбільше зусиль до цього доклала Малахова, яка записала на свій рахунок каре.

«Житлобуд-2» (Харків) - Атекс-СДЮШОР16 (Київ) - 9:0
Голи: Малахова (23, 30, 37, 89), Андрухів (63, 67), Василюк (73), Ходирєва (85), Корсун (81)

Дніпровська «Злагода» завдяки двом м’ячам, що були забиті у кожному з таймів святкувала впевнену перемогу – 2:0.

«Злагода-Дніпро-1 (Дніпро) – «Єдність» (Чернігівська обл) - 2:0 (1:0)
Голи: Гриценко (21), Тараканова (75)
У центральному матчі 3 туру, чернігівська «Легенда» не очікувано легко здолала уманські «Пантери». У першому таймі Михайлюк завдала точного удару, а у другому Шматко, оформивши дубль, зняла всі питання про переможця зустрічі.

«Легенда-ШВСМ» (Чернігів) – «Пантери» (Умань) - 3:0
Голи: Михайлюк (28), Шматко (55, 65)

Костопільський «Родина-Ліцей» завдяки нічиєї на домашньому полі здобув перші залікові пункти у цьому розіграші.
«Родина-Ліцей» (Костопіль) – «Ятрань-Берестівець» (Уманський р-н) - 0:0

Таким чином, після трьох турів турнірну таблицю очолила чернігівська «Легенда-ШВСМ» з сімома очками.