Ліга Чемпіонів УЄФА 19-20: Житлобуд-1 Харків - Беттамбур - 6:0

10.08.19  741
Сезон 2019/2020, ліга чемпіонів, жіноча збірна, женский футбол, UEFA Women's CL, УЄФА, Ліга Чемпіонів жіноча, UWCL, Харків, Житлобуд-1, Жилстрой-1
(Ігор Заржицький, Sport.ua): 10 серпня у Харкові, на полі навчально-тренувальної бази «Металіст» проходили матчі другого ігрового дня кваліфікаційного турніру Ліги чемпіонів з футболу серед жінок. Трохи раніше білоруський «Мінськ» виграв у хорватського «Спліта» з рахунком 2:1.

Чемпіонкам України футболісткам харківського клубу «Житлобуд-1» у другому поєдинку з командою «Беттанбур» з Люксембургу треба було не просто перемагати суперниць, а забити більше дванадцяти голів, щоб відчувати себе комфортніше перед заключною грою з «Мінськом» (білоруски в першому турі обіграли «Беттанбур» якраз з рахунком 12:0).

У першому таймі харків'янки виконали третину свого завдання, «відвантаживши» головному аутсайдеру групи чотири м'ячі. Двічі це зробила Таїсія Нестеренко, яка в першому матчі зі «Сплітом» не грала, і ще по разу відзначилися Юлія Шевчук і Ганна Вороніна.

Однак далі забити потрібну кількість голів господарям поля не вдалося. Після перерви вони засмутили суперниць тільки два рази: на 66-й хвилині м'яч у ворота гостей забила Алевтина Утицьких, а на 89-й Анна Петрик. У підсумку 6:0 на користь підопічних Максима Рахаєва.