Огляд матчу. 1/8 Кубок України 19/20. «ЕМС-Поділля» - «Житлобуд-1» - 0:5

14.10.19  742
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, жіночий чемпіонат, Трест Жилстрой, женский футбол, ЕМС-Поділля, ВО ДЮСШ, Вища ліга, Житлобуд-1, Жилстрой, ЖФК
Прес-служба ЖФК "Житлобуд 1" (fczh1.com): 13 жовтня харківський "Житлобуд-1" провів другий матч з вінницькою командою "ЕМС-Поділля". На цей раз в рамках 1/8 фіналу Кубка України серед жіночих команд.

Якщо матч чемпіонату України, який був зіграний 11 жовтня, закінчився 1:1, то в цій грі "Житлобуд-1" здобув впевнену розгромну перемогу з рахунком 5:0.

Перший тайм виявився дуже напруженим для харків'янок, довгий час не вдавалося забити. Господарі повністю віддали володіння м'ячем гостям, та лише відбивали атаки "Житлобуду-1". Забити перший гол вдалося лише на 43 хвилині гри. Після флангового проходу Апанащенко, перша на підборі була Анна Петрик, яка з 25-ти метрів влучно поцілила у ворота. А вже за декілька секунд Вороніна асистувала Апанащенко, яка влучно пробила в нижній кут воріт.

В другому таймі малюнок гри зовсім не змінився, перевага "Житлобуду-1" була майже весь час, й це вилилося ще в три забити м'ячі. Кочнєва точним вертикальним пасом вивела до карного майданчику Куніну, яка віддала м'яч на 11-метрів, куди вже набігала Вороніна - удар, воротар парирувала постріл, але м'яч влетів до сітки воріт.

Гол-красень забила Нестеренко на 75 хвилині гри. З лівого кута штрафної влучно поцілив у праву "дев'ятку". Ну, а фінальну крапку поставила Соломаха після кутового. Впевнено розібравшись в воротарської в купі захисників, Соломаха проштовхнула "шкіряного" прямісінько у ворота.

0:5 - "Житлобуд-1" виходить до 1/4 фіналу Кубка України. Днями раніше свою путівку до чвертьфіналу оформив "Восход" зі Старої Маячки - минулий фіналіст змагань. Решта матчів пройдуть з 22 жовтня по 3 листопада. Жеребкування 1/4 фіналу заплановано в 2020 році.

Огляд матчу

2019/20. КУБОК УКРАЇНИ - 1/8 фіналу
13.10.2019. 13.00 - Хімік (Вінниця) - 100 глядачів.
ЕМС-ПОДІЛЛЯ (Вінниця) - ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - 0:5 (0:2)
ГОЛИ: 0:1 Петрик А. (43), 0:2 Апанащенко Д. (44), 0:3 Вороніна Г. (61), 0:4 Нестеренко Т. (75), 0:5 Соломаха С. (84).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Викалюк М. (34) - Шевчук Ю. (36), Утіцьких А. (40).

ЕМС ПОДІЛЛЯ
: Дуднік М. - Куп'як С. (Борисюк Д., 63), Салля Г., Бордюг А., Левчук Ю., Мельник Н., Чурікова Н., Руденко Є. (Філатова Ю., 55), Христюк Ю. (Шабльовська К., 82), Викалюк М. (Кожокар Б., 69), Смеречинська Г. (Яськова С., 90+1).
Запасні: Темник О.
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Дуднік Олександр Васильович

ЖИТЛОБУД-1
: Саніна І. - Утіцьких А. (Саніна Ж., 65), Соломаха С., Басанська О., Алексанян К., Кочнєва І. (Хаванська Н., 79), Петрик А., Куніна Н., Шевчук Ю. (Мозольська Г., 74), Апанащенко Д. (Нестеренко Т., 69), Вороніна Г. (Сидоренко А., 83).
Запасні: Шульга В., Куніна Л., .
В.О. ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА: Симакович Валентин

Арбітри: Причина Софія (Львівська обл) - Білаш Назар (Вінниця), Копаниця Петро (Вінниця) - Попович Сергій (Вінниця).
Спостерігач арбітражу: Павленко Ігор (Вінниця).