Перша ліга 18/19 - 1/2 фіналу: «Маріупольчанка» Маріуполь - «Карпати» Львів - 4:1

11.06.19  758
Перша ліга, жіночий футбол України, женский футбол, ФФУ, Маріупольчанка, футбол жінки, Карпати Львів, ЖФК, жіночий футбол, 1 ліга
(Інформаційний центр ФК «Карпати», фото: © ФК «Карпати»): У понеділок, 10 червня, відбудулися півфінальні поєдинки чемпіонату Першої ліги серед жіночих команд. Загалом відбулося два матчі: ВО ДЮСШ (Вінниця) зіграла проти СК «Вишневе» (Київська обл.), львівським «Карпатам» протистояла ФК «Маріупольчанка».

У першій половині зустрічі обидві команди загалом демонстрували рівну гру. Тож не дивно, що на перерву суперники пішли за нічийного рахунку 1:1. Першими взяття воріт святкувала «Маріупольчанка», після того як голкіперка львів’янок Вероніка Ґудзик невдало зіграла на виході, а Ірина Щербаньова скористалась цим і відправила м’яча в порожні ворота – 1:0. Невдовзі Ірина Майбородіна ударом зі штрафного могла подвоїти рахунок своєї команди, але круглий пролетів трохи вище перекладини.

«Левиці» відігрались на 27-й хвилині: Лілія Цурак заробила пенальті, який пробивала граючий тренер Надія Чайка. Цей удар Ірина Гараніна парирувала, а от добивання від Мар’яни Крив’як пропустила – 1:1!

До середини другого тайму глядачі голів не спостерігали і здавалося, що основний час завершиться мирно і матч перейде в овертайм. Однак на 75-ій хвилині Юліана Завідова промчалась правим флангом і з кута штрафного майданчика потужно пробила по воротах без шансів для голкіпера – 2:1.

Через п’ять хвилин, після подачі з кутового відзначилась Олена Галак. А ще через дві хвилини Ірина Щербаньова оформила дубль, поставивши остаточну крапку в цьому матчі – 4:1.

Тож у середу, 12 червня о 12:30, у фінальному матчі зіграють ВО ДЮСШ (Вінниця) та «Маріупольчанка». А двома годинами раніше о 9:30 у грі за 3-тє місце зійдуться СК «Вишневе» та львівські «Карпати». Усі матчі пройдуть на стадіоні «Україна». Приходьте та підтримайте нашу жіночу команду у боротьбі за бронзові медалі чемпіонату! Вхід – вільний!