PINATAR CUP 2020: Шотландія - Україна - 3:0. Поразка на старті

05.03.20  617
Pinatar Cup-2020, національна жіноча збірна, женский футбол,
женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Зінченко Наталія, жіночий
футбол
04 березня 2020 року в іспанському містечку Сан Педро дель Пінатар стартував міжнародний турнір з футболу серед жіночих національних збірних команд "PINATAR CUP".
Першими відкривали ігрову програму збірні Північної Ірландії та Ісландії. Долю матчу вирішив єдиний гол ісландок, який вони забили ще у першому таймі - 0:1.

А ось на вечірній поєдинок очікувала вся Україна, адже саме наша збірна розпочинала свій матч проти збірної Шотландії. На жаль, цей двобій наші футболістки програли, але зовсім не поступалися в боротьбі. Ще у першому таймі активні дії Ніколь Козлової могли допомогти двічі відзначатися Тамілі Хімич та кіпер британок врятувала ворота. Частенько в гру вступала і воротар збірної України Катерина Самсон, та непорозуміння на 22 хвилині матчу призвело до не логічного першого взяття наших воріт. З мінімальною перевагою шотландок 1:0 команди і пішли на перепочинок.

Свої моменти зрівнювати рахунок мали українки і у таймі другому. Чудову нагоду змарнувала Вероніка Андрухів. Під занавіс матчу Дар'я Апанащенко зі штрафного мала забивати гол престижу та знову блискучу реакцію демонструвала воротар суперниць. А ось, як треба реалізовувати свої моменти продемонстрували гравці збірної Шотландії. В підсумку - 3:0, і вже у наступному поєдинку підопічні Наталії Зінченко зустрінуться зі збірною Північної Ірландії. Матч відбудеться 07 березня та розпочнеться о 20:00 за київським часом.