PINATAR CUP 2020: Україна - Північна Ірландія - 4:0. Перша перемога

08.03.20  674
Pinatar Cup-2020, національна жіноча збірна, женский футбол, женская сборная, МиЗбірна, Pinatar Arena, Зінченко Наталія, жіночий футболУ другому турі міжнародного турніру в Іспанії підопічні Наталії Зінченко здобули перемогу з великим рахунком.

Після поразки в першому турі Pinatar Cup від Шотландії сьогодні суперником синьо-жовтих був ще один представник британського футболу — команда Північної Ірландії. Цього разу українки значно переважали свого опонента, що відобразилося в чотирьох «сухих» м’ячах. Цікаво, що всі голи були забиті ще у таймі першому. На 18 хвилині рахунок в матчі і перший гол на турнірі забила Ніколь Козлова. На 33 та 38 хвилинах, після чудових навісних передач від Козлової та Басанської, влучними пострілами головою дубль в матчі оформила Дар'я Апанащенко. Не встигли ірландки оговтатися від такого, як через 30 секунд Ольга Овдійчук продемонструвала індивідуальну техніку і дриблінг, який завершився четвертим взяттям воріт!

У таймі другому у збірної України відбулося шість замін. Свої перші хвилини на цьому турнірі провели Яна Деркач та Дарина Бондарчук. Ну, а збільшувати перевагу збірної України мали Яна Калініна та Вероніка Андрухів та з вигідних позицій вони не зуміли переграти кіпера з Північної Ірландії.

В підсумку приємна і важлива перемога збірної України 4:0, і вже в останньому турі, в матчі за друге місце підопічні Наталії Зінченко зійдуться у двобої з міцними ісландськими футболістками. Поєдинок відбудеться 10 березня та розпочнеться о 16:00 за київським часом.

Нагадаємо, що жіноча збірна України готується до вирішальних поєдинків кваліфікаційного турніру Євро-2021, найближчі з яких відбудуться в наступному місяці — проти Чорногорії на виїзді (10 квітня) та Греції на своєму полі (14 квітня в Запоріжжі).