ТМ. Азербайджан WU17 - Україна WU17 - 1:0

07.03.18  1032
МиЗбірна, WU-17, Паламарчук, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, Азербайджан
Дівоча збірна команда України серед гравців до 17-ти років провела перший із двох запланованих товариських матчів проти одноліток з Азербайджану.

У цій зустрічі наші дівчата, на жаль, поступилися з мінімальним рахунком — 0:1.

Наставник збірної України Валерій Паламарчук зі стартових хвилин вирішив перевірити захисну модель гри та нові зв’язки в лініях. У першому таймі ініціативою володіли азербайджанки, але захист українок діяв надійно.

МиЗбірна, WU-17, Паламарчук, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, женский футбол, АзербайджанУ другому таймі синьо-жовті вирівняли гру і повинні були засмутити голкіпера збірної Азербайджану. Анастасія Шмандровська мала гарний шанс вивести свою команду вперед та вийшовши на побачення із воротарем влучила у поперечину. А ось господарки на це момент відповіли результативно. На 74-й хвилині, після флангової передачі нападник азербайджанок виявилася найспритнішою й забила єдиний м’яч у зустрічі.

Наступний свій поєдинок ці команди проведуть вже 8 березня. Початок матчу о 09:00 за київським часом. Нагадаємо, що ці матчі відбуваються в рамках підготовки до осіннього відбіркового етапу Чемпіонату Європи.
За результатами жеребу, дівоча збірна України WU-17 потрапила до групи 1, де суперниками «синьо-жовтих» будуть команди Чехії, Данії та Фарерських островів.