ТМ. Україна WU15 - ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) - 6:0

19.06.18  1353
ФФУ, МиЗбірна, Збірна Ю-15, тренер жіночих збірних, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов, ДЮСШ №319 червня в рамках навчально-тренувального збору дівоча збірна України до 15 років провела свій другий контрольний поєдинок.

Цього разу підопічним Сергія Сапронова на стадіоні Вістовій протистояла команда івано-франківської ДЮСШ №3. Гідного опору суперниці не змогли вчинити і поступилися з рахунком 0:6.

Ще у першій половині гри завдяки дублю Інни Глущенко та одному м’ячу від Марії-Амель Талеб синьо-жовті впевнено повели у рахунку — 3:0.

Другий тайм розстановку сил на полі не змінив, і збірна забила ще тричі: хет-трик оформила Глущенко, другий свій м’яч у цій зустріч забила Талеб, а на 48-й хвилині Софія Кисляк також вписала своє прізвище у протокол матчу.

Товариський матч
19.06.2018 - с.Вістова (Івано-Франківська обл.)
УКРАЇНА WU-15 — ДЮСШ №3 (Івано-Франківськ) — 6:0 (3:0)
ГОЛИ: Глущенко 5,9,50, Талеб 31,37, Кисляк 48

УКРАЇНА (стартовий склад): Шевченко - Шепелєва, Горн, Левченко, Логвінова, Гончарук, Головіна, Довганик, Чередніченко, Талеб, Глущенко.