ТМ. Україна WU15 - ФК Надвіряночка (Надвірна) - 1:2

17.06.18  1518
ФФУ, МиЗбірна, Збірна Ю-15, тренер жіночих збірних, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов, ФК Надвірняночка
17 червня 2018, в рамках навчально-тренувального збору, дівоча збірна України до 15 років провела свій перший товариський матч.

Підопічні Сергія Сапронова вперше в цьому році зібралися разом на селекційний збір. Нагадаємо, що вже восени на цю команду очікують заплановані матчі зі збірною Білорусі, а вже через рік багато з цих гравців матимуть шанс зіграти на Турнірі розвитку УЄФА WU16.

Перший з двох запланованих матчів дівоча збірна провела з ФК "Надвірняночка" (Надвірна). Сильна злива завадила вчасно розпочати поєдинок, та все ж команди вийшли на футбольне поле стадіону с.Вістова, Івано-Франківської області. Незважаючи на те, що проти збірниць грали більш досвідчені і старші за віком футболістки, вони все ж продемонстрували гідну гру, характер і бійцівські якості. Ще до перерви команди обмінялися голами: спочатку Тетяна Ярема точним ударом вивела гостей вперед, а вже за чотири хвилини потому Марія-Амель Талеб відновила рівновагу в матчі - 1:1.

Після перерви наставники обох команд провели велику кількість замін, які дещо змінили малюнок гри, та все ж жага до перемоги зберігалася. Можливо, по такій грі саме нічийний результат був би закономірним, та на першій доданій хвилині матчу Романія Корабінович принесла перемогу ФК "Надвірняночка" - 2:1.

Наступний матч підопічні Сергія Сапронова проведуть вже 19 червня. Суперниками стануть футболістки Івано-Франківської ДЮСШ №3. Початок матчу запланований на 17:00.

Товариський матч
17.06.2018 - с.Вістова (Івано-Франківська обл.)
УКРАЇНА WU-15 — ФК Надвірняночка — 1:2 (1:1)
ГОЛИ: Талеб 14 - Ярема 10, Карабінович 80+1

УКРАЇНА (стартовий склад): Шевченко - Горн, Шепелєва, Логвінова, Мустафаєва, Головіна, Гончарук, Довганик, Чередніченко, Талеб, Глущенко
У другому таймі на заміну виходили: Домбровська - Кисляк, Гримак, Ольхова, Кравець, Невар, Нікітюк, Аліксеєнко, Лазоренко, Марковеєва