ТМ WU15: Україна - Білорусь - 3:2

29.10.18  1151
ФФУ, МиЗбірна, Збірна Ю-15, тренер жіночих збірних, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов, женская сборная, сборная Ю-15
29 жовтня у Вишневому дівоча збірна України WU-15 провела перший із двох запланованих спарингів проти команди Білорусі. Гра завершилася важкою перемогою українок з рахунком 3:2.

Початок зустрічі був за підопічними Сергія Сапронова, які одразу заволоділи ініціативою, проте ближче до середини тайму білоруски вирівняли гру й почали гостро відповідати на атаки збірної України. На 28-й хвилині наші дівчата вийшли вперед: Анастасія Мисишин вдало зіграла на підборі після виносу захисників гостей і пробила точно в кут воріт. За мінімальної переваги господарок команди пішли на перерву.

Другий тайм був за українками, які на 44-й хвилині подвоїли рахунок на табло — відзначилася Інна Глущенко, закинувши м’яч «за комірець» Алісі Мацкевич. Але гості не здавалися і протягом 11-ти хвилин змогли відігратися. Дубль в активі нестримної Анастасії Побігайло. Причому свій другий м’яч білоруска забила прямим ударом із кутового.

Слід віддати належне синьо-жовтим, які не опустили руки і під завісу другого тайму зуміли вирвати перемогу. Українкам вдалася швидка атака правим флангом, яку вдало завершила Софія Кисляк.

Нагадаємо, що другий контрольний поєдинок цих команд відбудеться в середу, 31 жовтня, також у Вишневому (початок — об 11.00).

29.10.18. Товариський матч. м.Вишневе - стадіон "Центральний"

Україна WU15 — Білорусь WU15 — 3:2 (2:0)
Голи: Місішин 28, Глущенко 44, Кисляк 72 — Побігайло 57, 68

Україна (WU-15): Дудник, Горн, Кошева, Левченко (Мустафаєва, 41, Силка, 80+1), Логвінова (Геник, 72), Головіна (к), Городецька (Довганик, 41, Кисляк, 69), Гончарук, Місішин (Кравець, 62), Талеб (Брюховецька, 80+4), Глущенко.

Білорусь (WU-15): Мацкевич, Цвірко, Гиба (к), Побігайло, Срібненко (Калтович, 79), Кунцевич (Хорощак, 27), Якусик (Малевич, 27), Талкун, Бондаренко (Грузинська, 79), Бисік, Скриганєва (Барлюгова, 75).