ТМ WU19: Румунія - Україна - 1:3

21.08.19  923
МиЗбірна, WU-19, Паламарчук, женская сборная, женский футбол, молодіжна жіноча збірна України з футболу, Ю-19, жіноча збірна, жінки збірна, трансляція, ROMÂNIA U19 – UCRAINA U19 1-3
У рамках підготовки до відбіркового раунду Євро-2020 жіноча молодіжна збірна України WU-19 провела другий контрольний поєдинок з командою Румунії.

Нагадаємо, що 19 серпня підопічні Валерія Паламарчука розгромили своїх суперниць — 6:2. А вже сьогодні відбувся черговий двобій між цими збірними і приємно, що знову він завершився на користь наших дівчат. Ще до перерви, завдяки влучним ударам Оксани Білокур та Анастасії Кузьмич, українки забезпечили собі комфортну перевагу, і втримавши ворота на замку пішли на перерву з рахунком 2:0.

Після перерви тренери команд провели велику кількість замін, яка дещо змінила малюнок гри та все ж перевага наших дівчат була помітною. За чотири хвилини до завершення основного часу українки провели ще одну гольову атаку, яку розпочала Ірина Котяш, а завершила Анастасія Немець - 3:0. Відзначимо у цьому матчі і гру нашого кіпера Марії Вальчук, яка не раз рятувала команду, а під занавіс матчу ще й відбила одинадцятиметровий та все ж першими на добиванні були румунки. В підсумку 3:1 - друга перемога збірної України над однолітками з Румунії.

Попереду у молодіжки вже старт у відбірному турнірі Євро-2020 (WU-19), що проходитиме із 2-го по 8 жовтня в Нідерландах, збірна України зіграє з командою господарів, Ірландією та Чорногорією.