Турнір розвитку УЄФА WU-17: перша перемога збірної України

15.08.17  1280
МиЗбірна, WU-17, Сапронов, Турнір розвитку УЄФА, УЕФА, UEFA Development WU17
15 серпня у Мінську стартував Турнір Розвитку УЄФА серед дівочих збірних команд до 17 років. У стартовому поєдинку змагань українки зустрічались з однолітками з Молдови.

З перших хвилин зустрічі ініціатива повністю перейшла на бік наших футболісток. Стартовий запал підопічних Сергія Сапронова втілився у швидкий гол. На 6-й хвилині чудовий м’яч від стійки воріт забила Надія Вегерич. Ще до перерви українки мали нагоди для збільшення рахунку, але гарні моменти не використала Аліна Годунко.

У перерві матчу команди провели низку замін, і вже на початку другої половини зустрічі футболістки з Молдови заграли більш активно. Та, незважаючи на це, гольові моменти у поєдинку створювали все ж українки. Одним із таких став «постріл» Катерини Кривицької у стійку воріт. А ось на 72-й хвилині Україна нарешті знову забила - після подачі кутового м'яч у ворота переправила Дарія Ціхач.

У підсумку, підопічні Сергія Сапронова здобувають дебютну перемогу на турнірі. Вже завтра, 16 серпня, на наших дівчат очікує черговий турнірний поєдинок проти збірної Литви. Початок об 11:00.