Відбір ЧЄ 2018: Україна WU-17 - Польща WU-17 - 1:3

10.10.17  1097
Łączy Nas Piłka Kobieca, МиЗбірна, WU-17, Сапронов, дівоча збірна України з футболу, Ю-17, жіноча збірна, відбір Чемпіонату Європи, UEFA Womens 17
Дівоча збірна команда України Ю-17 стартувала у кваліфікаційному раунді Чемпіонату Європи 2018 року. Поєдинок підопічних Сапронова на цій стадії змагань виявився, на жаль, невдалим: українки поступилися польській збірній з рахунком 1:3.

Матч розпочався доволі активно. Вже на першій хвилині матчу форвард "червоно-білих" Кінга Козак вийшла на рандеву з нашим кіпером і майстерно переграла Анну-Марію Крищишин. Такий перебіг подій не засмутив наших дівчат і вони вже через три хвилини, зусиллями Оксани Білокур, зрівняли рахунок, тим самим реабілітувавшись за непорозуміння на старті матчу - 1:1.
На 15 хвилині польські футболістки мали блискучий шанс знову повести у рахунку. Та удар з одитнадцятиметрової позначки від Ахцинської відбила Крищишин. Польща поступово збільшувала натиск на ворота "жовто-синіх". І вже під занавіс першого тайму, скориставшись помилками українок, вийшли вперед - арбітр внесла до протоколу автогол Лукач.

Друга половина зустрічи повністю пройшла під диктовку господарів поля, які ще один раз зуміли засмутити нашу збірну. Відначилася Олексяк, яка незадовго до цього моменту вийшла на заміну. Найкращим же моментом у збірної України став постріл Білокур, який прийняла на себе поперечка воріт. В підсумку - поразка українок 1:3.

Наступний свій матч підопічні Сергія Сапронова зіграють 13 жовтня у матчі з лідерами групи - збірною Щвейцарії, яка у першому турі переграла Фарерські острови 4:0.