Відбір ЧЄ-2020: Грузія WU17 - Україна WU17 - 1:1

26.10.19  838
УАФ, МиЗбірна, Збірна Ю-17, тренер жіночих збірних, жіночий футбол, футбол збірна, женский футбол тренер, Сергій Сапронов
Свій останній поєдинок у відбірному турнірі Євро-2020, що проходить у Сербії, українські дівчата проводили проти грузинських однолітків.

Протягом усього матчу в українок була беззаперечна перевага у володінні м'ячем та кількісті моментів, та засмутити кіпера суперника зуміли лише одного разу. На 24 хвилині матчу Анастасія Довганик дальнім ударом від поперечки вразила ворота Маркоїдзе.

У другому таймі наші дівчата знову взяли гру під свій контроль, але головним суперником у цьому матчі стала реалізація своїх же моментів. А ось гравці збірної Грузії продемонстрували характер і показали, як можна вижимати результат. Штрафний удар під занавіс матчу ідеально релізувала капітан Данелія - 1:1

Про долю головного завдання збірної України на цьому етапі — здобуття путівки до еліт-раунду — ми повідомимо вас у наступних новинах на нашому сайті.