«ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020»: «Ятрань» забезпечує бронзу, перший успіх «Ладомиру»

20.02.20  792
футбол Чернігів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, УАФ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Зимова Першість 2020
фото Павла Кубанова
«Зимова першість-2020»: «Ятрань» забезпечує бронзу, перший успіх «Ладомиру»
У четвертому турі Всеукраїнських змагань серед жіночих команд «Зимова першість-2020» перші очки до власної скарбнички поклав «Ладомир», «Житлобуд-2» у четвертій грі поспіль не пропустив, а вболівальники стали свідками першої серії післяматчевих пенальті на турнірі.

240 хвилин знадобилося «Ладомиру» з Володимир-Волинського, аби врешті виграти і відштовхнутися від дна у турнірному становищі «Зимової першості-2020». Команда Олега Бортніка виявилася сильнішою у битві аутсайдерів, що розпочала четвертий ігровий день змагань, що тривають цього тижня на стадіоні «Юність» у Чернігові.
«Ладомир» вже у дебюті поєдинку двічі вразив ворота костопільської «Родини-Ліцей», у воротах суперниць відзначилися Кисляк та Гірин. У середині другого тайму підопічні Василя Мамчура заробили і реалізували пенальті, Мущенська з «точки» забила перший гол «Родини-Ліцей» на турнірі.
Слизький рахунок зберігався аж до фінальних хвилин, аж поки Кузьмич не замкнула дальню стійку, остаточно поховавши інтригу у протистоянні.

футбол Чернігів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, УАФ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Зимова Першість 2020«Житлобуд-2» знову переміг і в черговий раз залишив свої ворота недоторканними. Команда Наталії Зінченко вже у перші півгодини тричі розписалася у воротах вінницького «ЕМС Поділля».
Мохнач забила свій перший м’яч у цих змаганнях, для Кравчук взяття воріт стало вже другим, а для Скориніної й взагалі третім у складі харківського колективу.
Після того, як наставник «Житлобуду-2» змінила півкоманди у перерві, гра дещо вирівнялася, але глядачі ще встигли стати свідками п’ятого голу Малахової, яка одноосібно очолила список найкращих бомбардирів «Зимової першості».

Центральним матчем туру був заключний поєдинок ігрового дня між харківським «Житлобудом-1» та «Ятранню-Берестівцем» з Уманського району. І ця гра повністю виправдала цей статус!
Харків’янки майже увесь матч переважали своїх суперниць і на 20-й хвилині Сидоренко ідеально. передачею знайшла на дальній стійці Вороніну, й Ганні лишалося тільки підставити ногу та відсвяткувати свій третій гол на турнірі.
«Житлобуд-1» продовжував планомірно наступати на ворота колективу з Черкащини, однак надійна гра «Ятрані» у захисті залишила атаку віце-чемпіонів останньої першості на голодному пайку. А на 59-й хвилині настав момент істини: помилка у центрі оборони призвела до виходу Комар на ворота Шульги, і гравчиня «Ятрані» технічно пробила під дальню стійку у самісінький кут!
Часу на заключний штурм у «Житлобуду-1» вже не було, тому справа дійшла до серії післяматчевих пенальті. У футбольній лотереї фортуна посміхнулася харків’янкам. Денищич потягнула удар Соломахи, а досвідчена Шульга впоралася з двома спробами від Семенюк та Комар – 5:4.

футбол Чернігів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, УАФ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Зимова Першість 2020Перед заключним туром «Зимової першості-2020» «Ятрань-Берестівець», відвоювавши «золоте» очко у поєдинку з «Житлобудом-1», набрала 7 очок і вже достроково забезпечила собі бронзові нагороди. Також вже точно шосте місце дістанеться «Родині-Ліцей», яка навіть у разі перемоги над «Ятранню», поступатиметься «Ладомиру» та «ЕМС Поділля» за результатами в особистих зустрічах. У п’ятий ігровий день вирішуватиметься доля першого/другого і четвертого/п’ятого підсумкових місць.

ВІДЕОЗАПИСИ та ПРОТОКОЛИ матчів 4 туру - 20.02.2020 року

РОДИНА (Костопіль) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 1:3 (0:2)
ГОЛИ: 0:1 Кисляк С. (08), 0:2 Гірин В. (19), 1:2 Мущенська Д. (50, з пенальті), 1:3 Кузьмич А. (60+1).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Рожко В. (12), Котик Я. (16) - Вальчук М. (49).

РОДИНА: Петровець В. (Луцюк М., 31) - Рожко В., Баліна С. (Розлуцька В., 31), Пухлякова А. (Войт К., 23), Пазюк А., Котик Я., Годунко А., Мущенська Д., Лавренюк В. (Старухіна А., 31), Корнацька Н., Шмандровська А. (Супоніна А., 41).
Запасні: Зубач Д., Ващик А..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Мамчур Василь Олександрович

ЛАДОМИР: Вальчук М. - Кревська О., Кузьмич А., Кисляк С., Аполлоніна Т., Ольхова Л., Наумич О. (Семків Д., 45), Гірин В., Іванченко Н., Довганик А., Лемешук А..
Запасні: Велич А., Димура Д., Невар М., Черніченко К., Харчина Я., Кіщак І..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бортнік Олег

Арбітри: Татаринов Владислав (Чернігів) - Рачинська Ірина (Чернівці), Лапта Олеся (Харків) - Бондар Олександр (Чернігів)

ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - ЕМС ПОДІЛЛЯ (Вінниця) - 4:0 (2:0)
ГОЛИ: 1:0 Кравчук Р. (12), 2:0 Мохнач Л. (15), 3:0 Скориніна А. (21), 4:0 Малахова Я. (44).

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук Д. - Джуренко І., Рижова Т., Подольська І. (Корсун К., 31), Сірмай А. (Філенко А., 31), Андрущак І. (Полюхович Т., 31), Котяш І. (Китаєва Т., 41), Мохнач Л., Калініна Я. (Малахова Я., 31), Кравчук Р., Скориніна А. (Андрухів В., 41).
Запасні: Самсон К., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Зінченко Наталія Миколаївна

ЕМС ПОДІЛЛЯ: Дуднік М. - Левчук Ю., Борисюк Д., Куп'як С. (Яськова С., 38), Салля Г., Мельник Н. (Лемещак А., 50), Руденко Є. (Бордюг А., 31), Чурікова Н. (Близнюк С., 59), Христюк Ю., Смеречинська Г., Ціхач Д..
Запасні: Темник О., Кожокар Б., Шабльовська К..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Дуднік Олександр Васильович

Арбітри: Вакулко Інна (Рівненська) - Настусенко Єлізавета (Олександрія), Піценко Ірина (Олександрія) - Бондар Олександр (Чернігів)

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЯТРАНЬ (Берестівець) - 1:1 (1:0) (післяматчеві пенальті.5:4)
ГОЛИ: 1:0 Вороніна Г. (20), 1:1 Комар Р. (59).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Комар Р. (60+1).

ЖИТЛОБУД-1: Шульга В. - Басанська О. (Саніна Ж., 31), Утіцьких А. (Войтенко О., 31), Алексанян К. (Шевчук Ю., 31), Куніна Л., Кочнєва І., Апанащенко Д. (Нестеренко Т., 31), Хаванська Н. (Петрик А., 31), Вороніна Г. (Соломаха С., 31), Куніна Н., Сидоренко А. (Бойченко О., 57).
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Сапронов Сергій Валентинович

ЯТРАНЬ: Денищич М. - Сівець К., Авдєєва О., Земляна О., Моспан Л. (Кравченко І., 57), Загуменна О., Бічуй І. (Мухлиніна П., 52), Косік М., Семенюк Ю., Вороніна А., Комар Р..
Запасні: Крючкова Л., Танасійчук Ю., Назаренко А..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Пею Володимир Микитович

Арбітри: Зора Катерина (Київ) - Рачинська Ірина (Чернівці), Лапта Олеся (Харків) - Татаринов Владислав (Чернігів).

Команди зіграють між собою в одне коло і визначать переможця та призерів турніру. Тривалість матчу складатиме два тайми по 30 хвилин. Також нагадаємо, що нічийних результатів у матчах не буде, а переможець визначиться у серії післяматчевих пенальті. А отже за перемогу команді буде нараховуватися 3 очки, переможцю у серії пенальті - 2 очки, за поразку в серії пенальті - 1 очко та 0 очок команді, яка зазнала поразки.