«Житлобуд-1» - чемпіон «Зимової першості-2020»!

22.02.20  716
футбол Чернігів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, УАФ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Зимова Першість 2020
фото Павла Кубанова
Харківський «Житлобуд-1» виграв золоті нагороди Всеукраїнського турніру серед жіночих команд «Зимова першість-2020».
Заключний день змагань на стадіоні «Юність» у Чернігові розставив усі крапки на «і» у турнірному становищі.

У першому матчі визначився володар четвертого місця, за яке сперечалися «Ладомир» з Володимир-Волинського та вінницьке «ЕМС-Поділля». Перевагу у грі мала команда Олега Бортніка, а у забиті м’ячі її втілила лідер та найкращий бомбардир «Ладомиру» Вікторія Гірин. У дебюті другого тайму півзахисник команди з Володимир-Волинського ударом з гострого кута змусила воротаря капітулювати, а перед самим фінальним свистком додала до свого гольового активу ще один м’яч.
Незважаючи на той факт, що «Ятрань-Берестівець» завчасно забезпечила собі бронзові медалі змагань, команда Володимира Пею не зупинилася на досягнутому і у завершальному матчі розгромила «Родину-Ліцей» з Костополя – 4:0. До трьох забитих голів у першому тайму колектив з Черкащини додав ще одне взяття воріт після перерви. Хет-трик Поліни Янчук довів її результативний наробок до 5 голів на турнірі – з цим показником вона розділила перше місце у рейтингу найкращих бомбардирів з футболістами харківських «Житлобудів» Дар’єю Апанащенко та Яною Малаховою.
Справжньою окрасою останнього дня «Зимової першості-2020» стало «золоте» протистояння «Житлобуду-1» та «Житлобуду-2» за підсумкову перемогу на турнірі. Перед матчем команда Наталії Зінченко на одне очко випереджала колектив Сергія Сапронова й на правах переможця минулорічної першості у Винниках бажала зрівнятися за «Житлобудом-1» за кількістю звитяг в історії проведення змагань (4 у «Житлобуду-1», 3 у «Житлобуду-2»).
У харківському дербі вболівальники, що заповнили трибуну чернігівської «Юності», побачили шалені пристрасті та бажання обох команд будь-що перемогти. За рівної гри у першому таймі Самсон впоралася з ударом головою від Вороніни, а Саніна зреагувала на потужний «постріл» у ближній кут від Калініної.
У другому таймі «Житлобуд-2» мав більше можливостей для взяття воріт суперниць, однак у трьох випадках Малахова, якій лишалося лише влучити у ворота з вбивчих позицій, пробивала повз ціль. «Не забиваєш ти – забивають тобі»: на 50-й хвилині у черговий раз спрацювала футбольна істина. Подача Басанської зі стандарту у штрафний майданчик завершився невідпорним ударом Апанащенко, гол якої став єдиним у цьому протистоянні.
ВІДЕОЗАПИСИ та ПРОТОКОЛИ матчів 5 туру - 21.02.2020 року

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЕМС ПОДІЛЛЯ (Вінниця) 2:0 (1:0)
ГОЛИ: 1:0 Гірин В. (32), 2:0 Гірин В. (60+1).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ольхова Л. (22), Кревська О. (34), Гірин В. (47), Довганик А. (97) - Ціхач Д. (25).

ЛАДОМИР: Вальчук М. - Кревська О., Кузьмич А. (Кіщак І., 54), Кисляк С., Наумич О., Аполлоніна Т., Ольхова Л., Гірин В., Іванченко Н., Довганик А., Лемешук А..
Запасні: Велич А., Димура Д., Рошка К., Невар М., Семків Д., Черніченко К., .
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Бортнік Олег

ЕМС ПОДІЛЛЯ: Темник О. (Дуднік М., 15) - Куп'як С., Борисюк Д., Бордюг А., Левчук Ю., Мельник Н., Смеречинська Г., Чурікова Н., Христюк Ю., Руденко Є. (Яськова С., 31) (Лемещак А., 59), Ціхач Д..
Запасні: Кожокар Б., Левчук Ю., Салля Г., Шабльовська К., Близнюк С..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Дуднік Олександр Васильович

Арбітри: Зора Катерина (Київ) - Настусенко Єлізавета (Олександрія), Піценко Ірина (Олександрія) - Татаринов Владислав (Чернігів)

ЯТРАНЬ (Берестівець) - РОДИНА (Костопіль) 4:0 (3:0)
ГОЛИ: 1:0 Янчук П. (03), 2:0 Янчук П. (19), 3:0 Авдєєва О. (25), 4:0 Янчук П. (51).

ЯТРАНЬ: Денищич М. - Моспан Л., Земляна О., Загуменна О., Сівець К., Бічуй І. (Мухлиніна П., 31), Косік М., Авдєєва О., Вороніна А. (Кравченко І., 46), Семенюк Ю. (Комар Р., 46), Янчук П..
Запасні: Крючкова Л., Танасійчук Ю., Назаренко А., Сіволобова А..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Пею Володимир Микитович

РОДИНА: Луцюк М. (Петровець В., 31) - Баліна С., Пазюк А. (Пухлякова А., 31), Котовець Т., Войт К., Корнацька Н., Годунко А., Мущенська Д. (Супоніна А., 43), Старухіна А. (Лавренюк В., 24), Корнацька Н., Шмандровська А. (Розлуцька В., 31).
Запасні: Зубач Д., Вільчинська Ю..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Мамчур Василь Олександрович

Арбітри: Бондар Олександр (Чернігів) - Рачинська Ірина (Чернівці), Лапта Олеся (Харків) - Татаринов Владислав (Чернігів)

ЖИТЛОБУД-1 (Харків) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) 1:0 (0:0)
ГОЛИ: 1:0 Апанащенко Д. (50).
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Вороніна Г. (08), Кочнєва І. (25), Шевчук Ю. (28) - Китаєва Т. (25), Подольська І. (43).
ВИЛУЧЕННЯ: немає - Китаєва Т. (60+1, друге попередження).

ЖИТЛОБУД-1: Саніна І. - Басанська О., Утіцьких А., Соломаха С., Алексанян К., Кочнєва І. (Петрик А., 53), Хаванська Н., Апанащенко Д., Шевчук Ю. (Бойченко О., 60+4), Куніна Н., Вороніна Г. (Сидоренко А., 60+3).
Запасні: Шульга В., Куніна Л., Нестеренко Т., Ласерда Ж..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Сапронов Сергій Валентинович

ЖИТЛОБУД-2: Самсон К. - Філенко А., Подольська І., Корсун К., Сірмай А., Китаєва Т., Андрущак І. (Скориніна А., 53), Андрухів В., Малахова Я., Полюхович Т., Калініна Я..
Запасні: Бондарчук Д., Рижова Т., Кравчук Р., Мохнач Л., Джуренко І., Котяш І..
ГОЛОВНИЙ ТРЕНЕР: Зінченко Наталія Миколаївна

Арбітри: Вакулко Інна (Рівненська) - Піценко Ірина (Олександрія), Настусенко Єлізавета (Олександрія) - Зора Катерина (Київ).

Команди зіграють між собою в одне коло і визначать переможця та призерів турніру. Тривалість матчу складатиме два тайми по 30 хвилин. Також нагадаємо, що нічийних результатів у матчах не буде, а переможець визначиться у серії післяматчевих пенальті. А отже за перемогу команді буде нараховуватися 3 очки, переможцю у серії пенальті - 2 очки, за поразку в серії пенальті - 1 очко та 0 очок команді, яка зазнала поразки.