Зимові змагання 2018: перші перемоги і перші неочікувані результати

20.02.18  1363
футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Ятрань, Єдність ПлискиЗа підтримки Всеукраїнської Асоціації жіночого футболу та ФФУ 19 лютого 2018 року стартували ігри 7-х Всеукраїнських зимових змагань, які проходять у м.Винники і триватимуть до 23 числа.

Відкривали перший ігровий день команди групи А. Нагадаємо, що до їх квартету потрапили по два прадставники Чернігівщини та Черкащини.
ФК "Єдність" Плиски та "Ятрань-Берестівець" Уманського району розпочали програму змагань і одразу подарували вболівальникам бойову нічию. У першому таймі ініциатива повністю була на стороні черкащанок, які і забили першими - відзначилася новачок команди Юлія Семенюк. До перерви підопічні Володимира Пею не використали свою перевагу і поплатилися за це у таймі другому. Змінивши тактику гри, "Єдність" почала нарощувати обороти - і це приносило певний результат. Доволі активними були Христина Бакуринська та новачок Юлія Корнієвець. Саме Юлія, незадовго до фінального сигналу, чудовим ударом в "дев'ятку" воріт зрівняла рахунок і тим самим встановила підсумковий результат матчу - 1:1!

Менш видовищним видався ще один поєдинок цієї ж групи, де нульову нічию розписали "Легенда-ШВСМ" Чернігів та "Пантери" Умань. Та все ж ближчими до перемоги були  саме представники чернігівщини, які двічі зуміли відзначитися у воротах суперника, та лайнсмен сигналізувала про положення поза грою. У підсумку: нулі на табло - і в цій групі продовжує зберігатися інтрига.

А ось в матчі групи Б вболівальникам не прийшлося нудьгувати. По-перше, увагу привертала до себе нігерійська нападниця "Злагоди" Угаліегбулем, яка доволі активно проявила себе на полі. Більш того, саме вона на початку другого тайму вивела свою команду вперед.
Що стосується головних подій, то голепад у матчі розпочався з точного пострілу Яковенко Тетяни, яка відкрила рахунок 1:0. Після перерви футболістки "Родини-Ліцей" зусиллями Надії Вегерич доволі швидко зрівнюють рахунок. Та радіти довелося не довго: через хвилину відзначається Угаліегбулем після чудового проходу Гриценко.
Під кінець гри вже сама Ксенія Гриценко майстерно переграє кіпера господарів- 3:1. Та все ж останнє слово було за гравцями з Костополя. На останній доданій хвилині матчу Марія Колещук подужним ударом зі штрафного ставить крапку в матчі - 3:2 - перемога футболісток з Дніпра.

Завершували ігровий день футболістки з Володимир-Волинського та Києва. Вже перші хвилини матчу окреслили перевагу гостей з Волині, які доволі впевнено повели у рахунку, а потім і закріпили його, довівши до перемоги 3:0. У "Ладомира" двічі відзначилася Вікторія Гірин та одного разу Вікторія Корнійчук.

футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Ладомир, Атекс Київ
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ЗИМОВІ ЗМАГАННЯ 2018
1 тур - 19 лютого 2018 - Винники - стадіон імені Б.Маркевича

ЄДНІСТЬ (Плиски) - ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ (Уманський р-н) - 1:1 (0:1)

ГОЛИ: Корнієвець 66 - Семенюк Ю. 8

ЄДНІСТЬ: Кислова - Кравченко, Горбач (Команда 47), Ілліна, Ольховська, Бакуринська, Козуб Кр.(к), Давиденко, Постол, Яруш (Манзюк 16), Корнієвець
Запасні: Фомченко - Минута, Ткаченко, Марщак, Петрушко
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

ЯТРАНЬ-БЕРЕСТІВЕЦЬ: Гаєвська - Вороніна, Сівець, Левицька, Семенюк, Авдєєва, Земляна, Загуменна (к), Випасняк, Аілінкій, Норік (Назаренко 55)
Запасні: Коріненко - Боярова, Комар, Гнидюк
Тренер: Володимир ПЕЮ

Арбітри: Вакулко І. - Голіяк І., Волощук А. - Тагамлик В.
Спостерігач арбітражу: Овчар М.

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - Пантери (Умань) - 0:0

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Говорунова - Полухіна, Панцулая, Соломаха, Деркач, Лашко, Куніна, Перевізник, Салай (Коча 46), Лимар, Михайлюк (к) (Семиженко 61)
Запасні: Діхтяр - Гриценок, Козаченко, Кавецюк, Погрібняк
Тренер: Володимир КУЛИК

ПАНТЕРИ: Подкуйко - Рибалкіна, Мелконянц, Дехтяр, Ткачук, Крючкова, Романова (Левченко 60), Білокур (Кривицька 60), Янчук (Бойчук 30), Бочковська (Мажара 50), Серемчук
Запасні: Рябовіл - Моспан, Левченко, Тихонова
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри:
Тагамлик В. - Голіяк І., Волощук А. - Вакулко І.
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Лимар 39 - Бочковська 40, Бойчук 72

ЗЛАГОДА-ДНІПРО-1 (Дніпро) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 3:2 (1:0)

ГОЛИ: Яковенко 29, Угаліегбулем 39, Гриценко 63 - Вегерич 38, Колещук 70+2

ЗЛАГОДА: Митрофанська - Музика, Ковтун, Чорна (Калягіна 25), Пороходніченко, Яковенко, Гриценко, Аслаханова, Мазурова (Борчан 57), Куп'як, Угаліегбулем (Підгорна 42)
Запасні: Литвин, Мостова, Сумарокова
Тренер: Олена КУДЗІЄВА

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Денищич - Джуренко, Канарська, Буднік (Чкадуа 62), Косік, Колещук, Мушин, Котяш, Старухіна (Семенюк О. 49), Вегерич, Годунко
Запасні: Герасимчук - Квач, Стромидло, Зубач, Войт
Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Усова К. - Джмелик О., Меленчук І., - Причина С.

АТЕКС-СДЮШОР16 (Київ) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 0:3 (0:2)

ГОЛИ: Гірин 11, 70+2, Корнійчук 29

АТЕКС: Макарочкіна - Зайнчковська (Помазан 35), Маркусь, Долбіна (Клімчук 58), Ткаченко (Васьківська 48), Тарасенко, Ковальчук Н., Шилова, Ковальчук Ю. (Мирончук 35), Черепаня (Кукса 57), Малиновська (Кушнір
35)
Запасні: Суріна
Тренер: Алла ГРЕСЬ

ЛАДОМИР: Вальчук (Глух 35+1) - Шайнюк, Лемешук, Кибиш, Аполлоніна, Бубняк (Буй 48(Фок 68)), Кревська, Гірин, Худа (Кузьмич 35+1), Чайка (Ковб 67), Корнійчук
Запасні: Фок, Пилипчук, Барановська
Тренер: Олег БОРТНИК

Арбітри:
Причина С. - Джмелик О., Меленчук І., - Усова К.

10:00 - «Пантери» - «Єдність»
11:30 - «Ятрань-Берестівець» - «Легенда-ШВСМ»
13:00 - «Родина-Ліцей» - «Житлобуд-1»
14:30 - «Ладомир» - «Житлобуд-2»

©2018 / Фото / womensfootball.com.ua

футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Винники, Львів