1/4 Кубок України 18/19. «Восход» Херсонська обл. - «Ладомир» Володимир-Волинський - 4:1

17.11.18  940
Кубок України серед жінок, Кубок України, жінки футбол, 1/4 фінала, жіночий Кубок України, женский футбол, ФФУ, Ладомир Волинь, Восход Херсон, ЖФК
фото з архіву
(Анатолій Анраєєв, Гривна): 17 листопада пройшли чвертьфінальні матчі розіграшу Кубка України з футболу серед жіночих команд сезону 2018/2019рр.

ФК «Восход» зі Старої Маячки Олешківського р-ну зустрівся з командою «Ладомир» з Володимира-Волинського. Гості зробили тривалу поїздку з Волинської області, щоб прибути в Херсон. Це і позначилося на їхніх діях в першому таймі. А підопічні Сергія Юдіна змогли тричі реалізувати свій атакуючий потенціал.

Лише у другому таймі «Ладомир» спробував змінити співвідношення сил, але часу вистачило тільки на гол престижу, коли херсонки вже вели з рахунком 4:0.

У підсумку команда «Восход» зустріне весну 2019 року в півфіналі Кубка України.

Повний матч

КУБОК УКРАЇНИ 2018-2019 - 1/4 ФІНАЛУ
17 листопада 2018 р. - м.Херсон - стадіон Освіта - 150 глядачів

«ВОСХОД» (Херсонська обл.) – «ЛАДОМИР» (Володимир-Волинський) – 4:1 (3:0)
Голи: Деркач 23,40, Стець 26, Левицька 84 - Гірин 80

ВОСХОД: Устінова - Аілінкій, Несіна, Кряж, Деркач, Колька (Сєнічева 75), Марченко, Левицька, Стець, Клепацька (Стекольщикова 90), Чистякова
Запасні: Рижанок - Козак, Островська, Семиженко, Джафарова
Тренер – Сергій ЮДІН

ЛАДОМИР: Вальчук - Шайнюк, Кузьмич, Аполлоніна, Бубняк, Кухаренко, Перевізник, Гірин, Ніколаєва (Каверзіна 31), Кревська, Лемешук
Запасні: Велич - Кибиш, Барановська
Тренер – Олег БОРТНІК

Арбітр – Кваша А. (Київська обл.) – Даніленко О. (Одеса), Резнік А. (Київська обл.) – Онищенко В. (Херсон)
Спостерігач арбітражу – Винарський П. (Миколаїв).

Попередження: немає - Гірин 67
Вилучення: Гірин 82 (друге попередження)