13-й тур Вища ліга 17/18: «Родина-Ліцей» Костопіль - «Ладомир» Володимир-Волинський - 1:1

22.04.18  893
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Ладомир, женский футбол, Родина-Ліцей, Костопіль, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
21 квітня, в рамках 13-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, в гості до «Родини-Ліцей» Костопіль завітали представниці «Ладомира» з Володимир-Волинського.

Матч завершився з рахунком 1:1. На 21-й хвилині зустрічі, зусиллями Вікторія Гірин гості відкрили рахунок. Гол у відповідь футболістки Родини-Ліцей провели вже у другому таймі: Надія Вегерич реалізувала свій момент на 51 хвилині.

Таки чином, "Родина-Ліцей" набирає 6 очок і раніше знаходиться на 9-му місці в турнірній таблиці, випереджаючи київський "Атекс-СДЮШОР-16" тепер вже на 5 пунктів. У "Ладомира" - 15 очок і, як і раніше, 8-е місце в Вищій лізі.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 13 тур
21.04.2018 - м.Костопіль - стадіон Колос - 100 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - 1:1 (0:1)
ГОЛИ
: Вегерич 51 - Гірин 21

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Денищич - Канарська, Буднік, Колещук, Мушин, Саврук (Войт 77), Руда, Старухіна, Котяш, Годунко, Вегерич (Чкадуа 69)
Запасні: Герасимчук - Квач, Салівончик, Костюченко, Стромидло
Тренер: Василь МАМЧУР

ЛАДОМИР: Глух - Шайнюк, Корнійчук, Чайка (Кузьмич 81), Бубняк, Аполлоніна, Лєбєдева (Худа 68), Гірин, Кревська, Кибиш, Лемешук
Запасні: Вальчук - Барановська, Пилипчук, Ковб
Тренер: Олег БОРТНІК

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Притула В. (Львів), Матковська М. (Хмельницький) - Вакулко І. (Рівненська обл.)
Спостерігач арбітражу: Холевко Ю. (Львів)