15-й тур Вища ліга 17/18: «Родина-Ліцей» Костопіль - «Єдність» Плиски - 0:2

20.04.18  1147
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Костопіль, Родина-Ліцей, женский футбол, Єдність Плиски, спорт жінки, ФФУ Вища ліга
18 квітня, в рамках 15 туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої Ліги сезону 2017-18 років «Родина-Ліцей» Костопіль провела свій перший домашній поєдинок у другому колі змагань. В гості до костопільчанок завітали футболістки ФК «Єдність» Плиски.
Нагадаємо, що у першому колі матч між цими командами завершився з мінімальною перевагою представників з Чернігівщини – 1:0.

Перший тайм звітного поєдинку пройшов у рівній боротьбі, і на перерву команду пішли з закономірним рахунком 0:0. Після відпочинку команди активізувалися, внаслідок чого почалися з'являтися і гольові моменти. З реалізацією краще впоралися підопічні Наталії Ігнатович. На 73 хвилині Валерія Постол відкриває рахунок в матчі, а на 78 хвилині Юлія Корнієвець закріплює перевагу своєї команди. В підсумку 0:2 на користь
ФК «Єдність» Плиски, які вже у наступному турі завітають на Уманщину. А «Родина-Ліцей»свій черговий домашній поєдинок проведе з географічними сусідами з Волині.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 15 тур
18.04.2017 - м.Костопіль - стадіон Колос - 150 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 0:2 (0:0)
ГОЛИ: Постол 73, Корнієвець 78

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Чкадуа (Калічинська 83), Буднік, Колещук, Канарська, Мушин (Саврук 76), Руда, Котяш, Старухіна (Войт 79), Годунко, Вегерич
Запасні: Дука - Салівончик, Костюченко, Стромидло
Тренер: Василь МАМЧУР

ЄДНІСТЬ: Фомченко - Ольховська, Бакуринська (Козуб К. 46), Горбач (Команда 52), Кравченко, Корнієвець, Яруш, Мазурова, Давиденко, Марщак (Козуб Кр. 28), Постол
Запасні: Кислова - Костенко, Ілліна
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Вдовіна О. (Львів), Матковська М. (Хмельницький) - Дрикін В. (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Гуменний В. (Сарни)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає