1-й тур Вища ліга 17/18: «Злагода-Дніпро-1» - «Легенда-ШВСМ» - 0:3

20.08.17  1412
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, Легенда-ШВСМ, Злагода-Дніпро
18 серпня стартував 1 тур національного чемпіонату. В гості до «Злагода-Дніпро-1» завітали бронзові призери минулого сезону - «Легенда-ШВСМ» Чернігів.
Нічийним рахунок протримався до 16 хвилини - перший м'яч у сезоні за чернігівську команду забила Олена Лимар. Попри зусилля обох команд у першому таймі глядачі так і не побачили більше забитих голів.

Після перерви ситуація змінилася. Активні дії футболісток з Чернігова призвели ще до двох результативних моментів. Дубль на свій рахунок записала Марія Михайлюк. На 76 хвилині матчу Михайлюк мала шанс оформити хет-трик, та ось удар з одинадцятиметрової позначки відбула голкіпер дінпрянок Альбіна Фомченко. В підсумку виїзна перемога 3:0 і перші три залікові пункти у підопічних Володимира Кулика.