2-й тур Вища ліга 17/18: «Житлобуд-2» - «Єдність» - 8:0

07.09.17  1014
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Єдність, Житлобуд-2
В домашньому матчі другого туру Чемпіонату України-2017/18 серед жіночих команд Вищої Ліги, який пройшов в Харкові на стадіоні «Сонячний», «Житлобуд-2» здобув перемогу над командою «Єдність» Плиски з рахунком 8:0.

Перші п'ять м'ячів харківська команда відправила у ворота суперниць ще у першому таймі. Рахунок на 12-й хвилині відкрила Віра Дятел, ще через 8 хвилин гол забила Вероніка Андрухів. Капітан команди Яна Калініна відзначилася в цій зустрічі хет-триком (на 29-й, 43-й і 48-й хвилинах). Олена Ходирєва зробила дубль на 39-й і 77-й хвилинах. Завершальний м'яч на 87-й хвилині гри забила Ірина Василюк.

Наступний матч національної першості «Житлобуд-2» зіграє в неділю, 10 вересня, о 16:00 на стадіоні «Сонячний» в Харкові. Цього разу харьковчанки прийматимуть команду «Злагода-Дніпро-1».

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 2 тур
06.09.2017 - м.Харків (Пятихатки) - стадіон Сонячний - 150 глядачів

ЖИТЛОБУД-2 (Київ) - ЄДНІСТЬ (Плиски) -8:0 (5:0)

ГОЛИ: Дятел 12, Андрухів 20, Калініна 29, 43, 48, Ходирєва 39, 77, Василюк 87

ЖИТЛОБУД-2: Славич - Василюк, Ходирєва, Корсун, Томілко, Полюхович (Кумеда 46), Дятел, Андрухів, Малахова, Скориніна (Подольська 46), Калініна (Кравчук 57).
Запасні: Бондарчук - Мохнач, Головач
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ЄДНІСТЬ: Кислова - Ольховська, Марщак, Команда, Козуб К., Манзюк, Козуб Кр., Яковенко, Куніна (Петрушко 42), Яруш, Бакуринська
Запасні:Шульженко, Ткаченко
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

Арбітри: Тельбух Л (Дніпро) - Стрілецька М. (Суми), Резнік А. (Луганськ) - Кофанов М. (Харків)
Спостерігач арбітражу: Стеценко В. (Запоріжжя)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Кумеда 58 - немає