7-й тур Вища ліга 17/18: «Легенда-ШВСМ» - «Житлобуд-2» - 1:4

01.10.17  1089
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Легенда-ШВСМ, Житлобуд-2
фото Володимир Коваля
У центральному матчі 7-го туру чемпіон України харківський «Житлобуд-2» здобув важливу виїздну перемогу у Чернігові.

Підопічні Наталії Зінченко доволі активно розпочали поєдинок. Доволі неочікувано для місцевих глядачів рахунок був відкритий вже на першій хвилині. Свій перший же момент у матчі реалізували гості з Харкова. Такий перебіг подій не задоволняв керівний склад «Легенди-ШВСМ» і господарі заграли більш агресивно. Майже увесь перший тайм точилася рівна гра з великою кількістю боротьби. Моменти з'являлися, як у одної, так і у іншої команди. І от вболівальники дочекалися результативної атаки своєї команди ще у першому таймі - на останній хвилині "гол у роздягальню" забила Олена Лимар. 1:1 і команди пішли на відпочинок.

Доволі рівна гра у  першому
таймі змінилася на певну перевагу у грі гостей у наступній 45-ти хвилинці. Очевидно, що харків'янки зробили правильні висновки у перерві матчу, які в підсумку втілилися у позитивний результат. На 66 хвилині матчу блискучий штрафний удар виконала Олена Ходирєва - і «Житлобуд-2» вже знову повів у рахунку 2:1. Активна десятихвилинка, під час якої гості збільшили перевагу, майже зняла всі питання про переможця у матчі. Одинадцятиметровий удар на 72 хвилині чітко реалізувала штатний пенальтист команди у цьому сезоні Олена Ходирєва - 3:1. Як не намагалися господарі переламати хід гри, та змінити перебіг подій на полі вони так і не зуміли. Більше того, на 81 хвилині крапку в матчі поставила Ірина Василюк, встановши підсумковий результат 4:1 на користь чинного чемпіона України.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 7 тур
30.09.2017 - м.Чернігів - стадіон Текстильник - 200 глядачів

ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 1:4 (1:1)

ГОЛИ: Лимар 45 -
Дятел 1, Василюк 81, Ходирєва 66, 72 пен

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Говорунова - Полухіна, Віхоть, Панцулая, Соломаха, Перевізник (Салай 88), Лашко (Куніна Н. 78), Скидан, Деркач, Лимар, Михайлюк
Запасні: Діхтяр - Кунина Л., Семиженко, Коча, Шматко
Тренер: Володимир КУЛИК

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Корсун (Мохнач 76), Подольська, Ходирєва, Василюк, Томилко (Скориніна 53), Полюхович, Кравчук (Головач 46), Дятел, Андрухів, Калініна
Запасні: Славич - Кумеда, Рижова
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Кваша А. (Київська обл.) - Горбенко Є. (Київ), Хруль Д. (Київ). - Свинобой М. (Чернігівська обл)
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Полухіна 12, Михайлюк 43, Панцулая 52, Деркач 65, Соломаха 85 - Скориніна 75