Чемпіонат України WU-16 Вища ліга: визначено фіналістів змагань
24 квітня в Миколаєві завершився груповий етап національної першості з футболу серед дівчат до 16 років у Вищій лізі.
Нагадаємо, що у змаганнях беруть участь шість кращих команд за
підсумками виступів у сезоні 2018 року, а також дві кращі команди, які
цьогоріч змагалися у першому дивізіоні. У підсумки були сформовані дві
групи по чотири команди.
Група
«А»:
- Збірна Миколаївської області
- «Ліцей»,
Костопіль
- «Житлобуд-1-КДЮСШ№8», Харків
-
«Пантери»,
Умань
Група
«Б»:
- Збірна Вінницької області
- Збірна Вінницької області
- «Янтарочка», Новояворівськ Львівська
область
- «ДЮСШ №3», Івано-Франківськ
- «ДЮСШ №3», Івано-Франківськ
- «Юність»,
Чернігів
Протягом трьох ігрових днів на місцевому стадіоні у парку "Перемога" відбувалися баталії, за
підсумками яких команди визначили свої місця в групах і вже завтра
зіграють в стикових поєдинках за визначення місць у чемпіонаті.
Нагадуємо, що у груповому етапі, якщо основний час закінчується з
нічийним
рахунком, додатковий час не призначається. Команда - переможець матчу
визначається у серії у післяматчевих пенальті. За перемогу нараховуються
3 очки, за поразку - 0 очок, за поразку в серії післяматчевих пенальті -
1 очко, за перемогу в серії післяматчевих пенальті - 2 очки.
Матчі групового етапу:
22.04.2019 року
- Пантери - Житлобуд-1-КДЮСШ№8 - 0:1
Голи: Савічева 46
- Ліцей - Збірна Миколаївської області - 2:2 (п.п. 2:4)
Голи: Лавренюк 7, Корнацька 28 - Чередніченко 8, Глущенко 44
- Збірна Вінницької області - Янтарочка - 2:0
Голи: Руденко 33, Лемещак 44
- Юність - ДЮСШ№3 - 0:0 (п.п. 4:5)
23.04.2019
Голи: Савічева 46
- Ліцей - Збірна Миколаївської області - 2:2 (п.п. 2:4)
Голи: Лавренюк 7, Корнацька 28 - Чередніченко 8, Глущенко 44
- Збірна Вінницької області - Янтарочка - 2:0
Голи: Руденко 33, Лемещак 44
- Юність - ДЮСШ№3 - 0:0 (п.п. 4:5)
23.04.2019
- Збірна Миколаївської області - Пантери - 3:1
Голи: Глущенко 9,29, Стрельцова 25 - Чорна 13
- Житлобуд-1-КДЮСШ№8 - Ліцей - 0:2
Голи: Котик 15,33
- ДЮСШ№3 - Збірна Вінницької області - 0:3
Голи: Яськова 3, Кузьмич автогол 24, Христюк 50
- Янтарочка - Юність - 2:0
Голи: Конопацька 20, Іванченко 25
24.04.2019
- ДЮСШ№3 - Янтарочка - 0:1
Голи: Іванченко 38
- Збірна Вінницької області - Юність - 1:0
Голи: Христюк 40
- Збірна Миколаївської області - Житлобуд-1-КДЮСШ№8 - 2:0
Голи: Глущенко 21пен, 29пен
- Пантери - Ліцей - 0:1
Голи: Мущенська 45
Група
«А»:
Голи: Глущенко 9,29, Стрельцова 25 - Чорна 13
- Житлобуд-1-КДЮСШ№8 - Ліцей - 0:2
Голи: Котик 15,33
- ДЮСШ№3 - Збірна Вінницької області - 0:3
Голи: Яськова 3, Кузьмич автогол 24, Христюк 50
- Янтарочка - Юність - 2:0
Голи: Конопацька 20, Іванченко 25
24.04.2019
- ДЮСШ№3 - Янтарочка - 0:1
Голи: Іванченко 38
- Збірна Вінницької області - Юність - 1:0
Голи: Христюк 40
- Збірна Миколаївської області - Житлобуд-1-КДЮСШ№8 - 2:0
Голи: Глущенко 21пен, 29пен
- Пантери - Ліцей - 0:1
Голи: Мущенська 45
Підсумкове турнірне становище:
- Збірна Миколаївської області - 8 (7-3)
- «Ліцей»,
Костопіль - 7 (7-2)
- «Житлобуд-1-КДЮСШ№8», Харків - 3 (1-4)
-
«Пантери»,
Умань - 0 (1-5)
Група
«Б»:
- Збірна Вінницької області - 9 (6-0)
- Збірна Вінницької області - 9 (6-0)
- «Янтарочка», Новояворівськ Львівська
область - 6 (3-2)
- «ДЮСШ №3», Івано-Франківськ - 2 (0-4)
- «Юність»,
Чернігів - 1 (0-3)- «ДЮСШ №3», Івано-Франківськ - 2 (0-4)
Завтра на змаганнях відбудуться фінальні матчі за визначення місць у чемпіонаті:
Матчі
плей-офф:
25.04.2019 року
– МАТЧ ЗА 7 МІСЦЕ (4А-4Б)
25.04.2019 року
– МАТЧ ЗА 7 МІСЦЕ (4А-4Б)
«Пантери»
Умань - «Юність»
Чернігів
– МАТЧ ЗА 5 МІСЦЕ (3А-3Б)
«Житлобуд-1-КДЮСШ№8» Харків - «ДЮСШ №3»
Івано-Франківськ
– МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ
(2А-2Б)
«Ліцей» Костопіль - «Янтарочка» Новояворівськ
– ФІНАЛ (1А-1Б)
Чемпіонат України WU-16 Вища ліга: визначено фіналістів змагань
РІЗНЕ: