Ліга Чемпіонів УЄФА 17-18: Суонсі Сіті - Житлобуд-2 Харків - 0:9 + ФОТО

28.08.17  1228
УЄФА, Ліга Чемпіонів, WUCL, Жіноча ліга Чемпіонів, Житлобуд-2, UEFA Women's Champions League, Swansea City, WFC-2 Kharkiv, Жилстрой-2
фото Swansea City
Харківський Житлобуд-2 завершив цьогорічний сезон в єврокубках, з рахунком 9:0 розгромивши Суонсі Сіті (Уельс) у заключному турі групового етапу жіночої Ліги чемпіонів.

Українські футболістки з самого початку заволоділи перевагою та вийшли вперед вже на 2 хвилині. Після розіграшу кутового Ірина Василюк змусила суперника виймати м'яч з сітки власних воріт. Очевидно, валлійці були шоковані таким перебігом подій. Натомість харківчанки продовжували активну навалу і вже до перерви був встановлений доволі розгромний рахунок 5:0 - свої голи в історичну перемогу внесли Яна Калініна, двічі Тетяна Полюхович та Анастасія Скориніна.

На перерву
«Житлобуд-2» міг піти з іще більшим рахунком та, на жаль, на 35 хвилині Катерина Корсун не реалізувала одинадцятиметровий удар.
При такій грі було видно, що
Суонсі Сіті не зуміє протистояти українському чемпіону, питання було тільки в тім, з яким рахунком завершиться поєдинок!?

Початок другого тайму видався не менш видовищним. В період з 55 до 60 хвилини зусиллями Віри Дятел, Анастасії Скориніної та Яни Малахової, харківчанки довели результат до 8:0. Останню крапку в матчі на 90+4 хвилині встановила Тетяна Полюхович, оформивши хет-трик у матчі та підсумковий рахунок поєдинку - 9:0.

Вітаємо підопічних Наталії Зінченко з дебютною перемогою у єврокубках. На жаль, на цьому виступи
«Житлобуд-2» в жіночій Лізі Чемпіонів сезону 2017-18 завершуються. До наступного раунду від групи 2 вийшла «Олімпіа» з Клуж-Напока.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ УЄФА 2017-2018
28.08.2017 - Румунія, Клуж-Напока - стадіон "Клужана"

СУОНСІ СІТІ (Суонсі) - ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 0:9 (0:5)

ГОЛИ: Василюк 2, Калініна 6, Полюхович 20, 29, 90+4, Скориніна 44,56, Дятел 55, Малахова 60
Нереалізований пенальті: Корсун 35

СУОНСІ СІТІ: Янг (Брісленд 46) - Паув (к), Хенкокс, Лейк, Бейнон, Н'юкомб, Х'юз (Уіттс 59), Дейвіс, Пассмор, Хосфорд, Джон-Девіс (Робертс-Пауелл 85)
Тренер: Ян Оуэн

ЖИТЛОБУД-2: Славич - Ходирєва, Калініна (к), Скориніна (Кравчук 61), Малахова, Томілко, Корсун, Василюк, Дятел (Головач 61), Подольська (Мохнач 46), Полюхович
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Паув 34, Пассмор 43, Джон-Девіс 70 - Полюхович 34