Відбір ЧЄ 2018: Україна WU19 - Албанія WU19 - 5:0

28.10.17  1232
МиЗбірна, WU-19, Зінченко, молодіжна жіноча збірна України з футболу, Ю-19, жіноча збірна, жінки збірна
28 жовтня молодіжна жіноча збірна України провела другий поєдинок у відбірковому етапі чемпіонату Європи, який проходить в албанських містах Тирані та Дурресі. У грі проти господарок міні-турніру – албанок, наші дівчата хотіли реабілітуватися за прикру поразку на старті змагань. І їм це вдалося, вони розгромили своїх суперниць з рахунком – 5:0.

Початок зустрічі був за албанками, які створили два небезпечних моменти біля воріт – Ольги Рябовіл. Після такого дзвіночка «синьо-жовті» вирішили не випробовувати долю, і надовго захопили ініціативу на полі. І ще до перерви зуміли тричі засмутити воротаря суперниць, знявши всі питання про переможця зустрічі. Спочатку Ніколь Козлова вивела нашу команду вперед, а згодом Надія Куніна подвоїла рахунок на табло. Ще один м’яч у ворота Албанії влетів від голкіпера Мулай, на яку і записали автогол.

Друга половина гри розстановку сил не змінила, українки впевнено вели свою гру. На 57-й хвилині Ніколь Козлова першою оформила дубль, а перед самим фінальним свистком приклад з неї взяла Надія Куніна.

У підсумку впевнена перемога підопічних Наталії Зінченко – 5:0. В іншому поєдинку нашого квартету іспанки з рахунком 6:0 розгромили Азербайджан.