«Житлобуд-1» - бронзовий призер Всеукраїнських зимових змагань 2018

24.02.18  892
футбол Львів, Всеукраїнські зимові змагання, жіночий футбол України, ФФУ, Асоціація, женский футбол, футбол серед жінок, Житлобуд-1, Жилстрой-1
Перші нагороди на Всеукраїнських зимових змаганнях з футболу серед жіночих команд були розіграні у матчі за 3 місце, в якому зустрілися футболістки уманських "Пантер" та харківського "Житлобуд-1".

Вже з перших секунд підопічні Валентини Котик заволоділи ігровою ініціативою і почали втілювати її в результат. На третій хвилині матчу Дарія Апанащенко відкриває рахунок у матчі. Відмітимо, що у цьому матчі новий лідер харківчанок і жіночої національної збірної України відзначилася хет-триком.
Уманчанки без декількох основних виконавців нічого не могли протидіяти іменитому супернику, і всі питання про переможця були зняті ще до перерви. Апанащенко, Нестеренко та Овдійчук встановили більш чим комфортну перевагу 5:0.

Другий тайм команди догравали без особливих завдань. Питання було тільки в тому, з яким рахунком завершиться матч. Результативний удар Мозольської, чітко виконаний удар з одинадцятиметрового від Апанащенко і автогол уманчанок в підсумку зафіксував розгромну перемогу харківського
«Житлобуд-1» 8:0.

Матч за 3 місце
«ПАНТЕРИ» Умань - «ЖИТЛОБУД-1» Харків - 0:8 (0:5)
ГОЛИ: автогол 69 - Апанащенко 3, 15, 67 пен, Нестеренко 12, 19, Овдійчук 34, Мозольська 44

ПАНТЕРИ: Рябовіл - Познахірева (Подкуйко 66), Моспан, Ткачук, Рибалкіна (Крупницька 54), Романова, Мажара, Бойчук, Левченко (Комарова 51), Янчук, Тихонова
Запасні: Бочковська, Серемчук, Кривицька, Мелконянц
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

ЖИТЛОБУД-1: Шульга - Петрик, Андрущак, Утицьких (Костюченко 36), Голиш, Мозольська, Хаванська (Вороніна 36), Кочнєва (Шевчук 53), Овдійчук, Нестеренко, Апанащенко
Запасні: Саніна І. - Саніна Ж.
Тренер: Валентина КОТИК

Арбітри: Тагамлик В. - Джмелик О., Меленчук І. - Причина С.
Спостерігач арбітражу: Рачинська Н.