«ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020»: нагородження призерів та найкращих гравців
Після завершення вирішального матчу відбулася церемонія вручення призів та відзнак від Української асоціації футболу та Всеукраїнської асоціації жіночого футболу.
В урочистостях взяли участь почесні гості: президент Всеукраїнської асоціації жіночого футболу Валерій Лунченко, президент Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів Ігор Гатауллін, голова Чернігівської обласної асоціації футболу Геннадій Прокопович, перший віце-президент Всеукраїнської асоціації жіночого футболу Юрій Титаренко, начальник відділу жіночого футболу УАФ Іван Шепеленко, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради і заслужений майстер спорту з біатлону Андрій Дериземля.
Врешті довгоочікувані нагороди дісталися учасниць символічної збірної 2019 року у жіночому футболі, яка була вперше представлена на гала-вечері «Футбольні зірки України» у грудні минулого року - футболісток «Житлобуду-1» Крістіне Алексанян, Ольгу Басанську, Надію Куніну, Юлію Шевчук і Дар’ю Апанащенко.
Нагороду за ювілейний 600-й м’яч, забитий на «Зимовій першості-2020», отримала нападник «Житлобуду-2» Анастасія Скориніна.
Номінацію від Всеукраїнської асоціації футболістів-професіоналів «Найкраща молода футболістка турніру» виграла Діана Мущенська з «Родини-Ліцей».
Також були вручені призи у наступних номінаціях:
Найкращий воротар – Марія Денищич («Ятрань-Берестівець»)
Найкращий захисник – Анастасія Сірмай («Житлобуд-2»)
Найкращий півзахисник – Поліна Янчук («Ятрань-Берестівець»)
Найкращий нападник – Яна Малахова («Житлобуд-2»)
Найкращий гравець – Дар’я Апанащенко («Житлобуд-1»)
Найкращий воротар – Марія Денищич («Ятрань-Берестівець»)
Найкращий захисник – Анастасія Сірмай («Житлобуд-2»)
Найкращий півзахисник – Поліна Янчук («Ятрань-Берестівець»)
Найкращий нападник – Яна Малахова («Житлобуд-2»)
Найкращий гравець – Дар’я Апанащенко («Житлобуд-1»)
Нагородження
команд
Підсумкова таблиця
|
| І | В | ВП | ПП | П | М | О |
1. | «Житлобуд-1» | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 17—1 | 14 |
2. | «Житлобуд-2» | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 17—1 | 12 |
3. | «Ятрань-Берестівець | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 7—3 | 10 |
4. | «Ладомир» | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 6—16 | 6 |
5. | «ЕМС Поділля» | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3—11 | 3 |
6. | «Родина-Ліцей» | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1—20 | 0 |
В — виграші
ВП — виграні серії пенальті
ПП — програні серії пенальті
П — поразки
М — м’ячі
О — очки
«ЗИМОВА ПЕРШІСТЬ-2020»: нагородження призерів та найкращих гравців
РІЗНЕ: