10-й тур Вища ліга 17/18: «Ладомир» Володимир-Волинський - «Єдність» Плиски - 1:0

07.04.18  831
чемпіонат України жінки, сезон 2017-2018, жіночий чемпіонат, Єдність, Ладомир, футбол жінки, женский футбол, Вища ліга жінки футбол
Великий футбол повернувся і у Володимир-Волинський. Перший домашній матч у цьому році провели футболістки «Ладомиру». В рамках 10-го туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги волинянки на рідному стадіоні Олімп приймали ФК «Єдність» Плиски.

Матч був доволі принциповим, адже у випадку перемоги однієї з команд, вона мали шанс поліпшити своє турнірне становище в чемпіонаті. Багато боротьби у першому таймі не призвели до результативних моментів у матчі, і на перерву команди пішли так і не відкривши рахунок - 0:0.
За схожим сценарієм розгорталися події і у таймі другому. І лише на 82 хвилині овації трибун зірвала Вікторія Гірин, яка точним ударом подарувала бажану перемогу господарям.

У підсумку, 1:0 - «Ладомир» в рідних стінах перемагає «Єдність» Плиски і виходить на шосту сходинку турнірної таблиці.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2017-2018 - 10 тур
04.04.2018 - м. Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 200 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - ЄДНІСТЬ (Плиски) - 1:0 (0:0)
ГОЛИ: Гірин 82

ЛАДОМИР: Глух - Бубняк, Аполлоніна, Чайка, Корнійчук, Худа, Кибиш, Кревська, Лебєдєва (Кузьмич 59), Лемешук, Гірин
Запасні: Вальчук - Ковб, Барановська, Пилипчук
Тренер: Олег БОРТНІК

ЄДНІСТЬ: Фомченко - Ольховська, Команда, Козуб Кр., Козуб К., Кравченко, Корнієвець, Мазурова, Постол, Костенко (Яруш 44), Бакуринська
Запасні: Кислова - Марщак, Горбач, Давиденко, Минута, Ілліна
Тренер: Наталія ІГНАТОВИЧ

Арбітри: Файда В. (Львів) - Вдовіна О. (Львів), Матковська М. (Хмельницький) - Бас Н. (Луцьк)
Спостерігач арбітражу: Школьний І. (Луцьк)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: немає - Команда 57