15-й тур Вища ліга 18/19: «Єдність-ШВСМ» Плиски - «Пантери» Умань - 4:0

30.04.19  984
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Умань,
 женский футбол, ФК Єдність-ШВСМ, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Пантери,
ЖФК, Плиски
Аліна Скидан оформила покер у матчі - «Єдність-ШВСМ» перемагає футболісток з Умані.

27 квітня на центральному стадіоні "СК Єдність" у с.Плиски відбувся матч 15-го туру чемпіонату у Вищій лізі, в якому "Єдність-ШВСМ" приймала уманські "Пантери".

Капітан господарів поля розпочала гольву феєрію ще у першому таймі, відкривши рахунок на 20 хвилині матчу. Вже у таймі другому, реалізувавши ще три гольових моменти, Аліна Скидан оформила підсумковий рахунок в матч - 4:0.
Повний матч
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 15 тур
27.04.2019 - с.Плиски - стадіон СК Єдність - 100 глядачів

ЄДНІСТЬ-ШВСМ (Плиски) - ПАНТЕРИ (Умань) - 4:0 (1:0)
ГОЛИ: Скидан 20,55,77,86пен

ЄДНІСТЬ-ШВСМ: Говорунова - Кравченко, Горбач (Орлова 46), Вороніна, Козуб Кр, Семенюк (Маліновська 46), Лашко, Бочковська, Чічінадзе (Мазурова 68), Скидан, Вегерич
Запасні: Герасимчук - Ковб, Мажара, Полухіна
Тренер: Володимир КУЛИК

ПАНТЕРИ: Маліборська - Білокур, Ткачук, Гирська, Синько (Крупніцька 62), Рибалкіна, Бєлякова, Тян, Коробкіна, Кривицька (Шопіна 70), Серемчук (Дядюшкіна 65)
Запасні: Герасименко
Тренер: Юрій ДЕРЕНЮК

Арбітри: Горбенко Є. (Київська обл.) - Піценко І. (Олександрія), Настусенко Є. (Олександрія) - Щербатенко Я. (Чернігівська обл.).
Спостерігач арбітражу: Сидорук І. (Сумьска обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає