1/4. Кубок України 17/18. «Родина-Ліцей» Костопіль - «Легенда-ШВСМ» Чернігів – 0:2

03.05.18  896
Кубок України серед жінок, Кубок України 2018, жінки футбол, змагання кубку, жіночий Кубок України, футбол женский, ФФУ, Родина-Ліцей, Легенда-ШВСМ
фото Володимир Колаль
02 травня в Костополі відбувся матч 1/4 фіналу Кубка України з футболу серед жіночих команд сезону 2017/2018 років. В гості до "Родини-Ліцей" завітали фіналісти попереднього розіграшу кубка - футболістки чернігівської "Легенди-ШВСМ".

ДИВИТИСЯ ТАКОЖ:
Футболістки «Легенди-ШВСМ» влаштували танцювальний флешмоб у Чернігові

Перемога над Родиною дал
ася зовсім не легко для гостей з Чернігова. Боротьба у першому таймі так і не визначила лідера у цьому матчі і команди пішли на перерву за нічийного результати 0:0.
Трохи відпочивши футболістки "Легенди" активізувалися і вже на 49 хвилині відкрили рахунок, відзначилася Олена Лимар. "Слизький" рахунок тримався аж до останніх хвилин матчу, коли всі Надія Куніна зняла всі питання про переможця - 2:0.

У наступній стадії змагань на підопічних Володимира Кулика очікує протистояння з "Ятрань-Берестівець" Уманського району, яке відбудеться 9 травня на домашньому стадіоні "Легенди-ШВСМ"

КУБОК УКРАЇНИ 2017-2018 - 1/4 ФІНАЛУ
02.05.2018 - м.Костопіль - стадіон Колос - 50 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - ЛЕГЕНДА-ШВСМ (Чернігів) - 0:2 (0:0)
ГОЛИ: Лимар 49, Куніна Н. 90

РОДИНА: Герасимчук - Буднік (Квач 86), Колещук, Канарська, Мушин, Руда, Саврук (Войт 57), Котяш, Старухіна, Годунко, Вегерич (Корнацька 66)
Запасні: Денищич - Мулярець, Стромидло, Салівончик
Тренер: Василь МАМЧУР

ЛЕГЕНДА-ШВСМ: Діхтяр - Полухіна, Коча, Соломаха, Деркач, Перевізник, Скидан (Шматко 88), Лашко, Куніна, Лимар, Михайлюк
Запасні: Говорунова, Лутченко - Салай, Семиженко, Гриценок, Віхоть
Тренер: Володимир КУЛИК

Арбітри: Причина С. (Закарпатська обл.) - Матковська М. (Хмельницький), Чайка І. (Львів) - Вакулко І. (Рівненська обл.)
Спостерігач арбітражу: Гуменний В. (Сарни)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Герасимчук 25 - Перевізник 53