1-й тур Вища ліга 19/20: «Ладомир» Володимир-Волинський - «Родина-Ліцей» Костопіль - 4:1

21.07.19  1467
чемпіонат України жінки, сезон 2019-2020, женский футбол, жіночий
чемпіонат, Родина-Ліцей, Ладомир, Волинь, ЖФК, Костопіль, жіночий
футбол
1 тур нового сезону у чемпіонаті України з футболу серед жіночих команд сезону 2019-2020 років подарував глядачам західноукраїнське дербі. Жіноча футбольна команда «Ладомир» з Володимир-Волинського на своєму полі приймала костопільську "Родину-Ліцей".

Ще у першому таймі, завдяки дублю Вікторію Гірин та дебютного голу у Вищій лізі юною Софії Кисляк, господарі поля забезпечили собі комфортний рахунок - 3:0. На такий активний старт гості з Костополя відповіли одним точним ударом від Яни Котик. Саме з рахунком 3:1 команди пішли на перерву.

Друга половина зустрічі стала менш результативною. Лише під занавіс матчу "Ладомир" втілив свою перевагу у четвертий забитий м'яч. Автором голу знову стала Вікторія Гірин, яка оформила хет-трик у цьому поєдинку - 4:1.

Повний матч
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2019-2020 - 1 тур
20.07.2019 - м.Володимир-Волинський - стадіон Олімп - 200 глядачів

ЛАДОМИР (Володимир-Волинський) - РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) - 4:1 (3:1)
Голи
: Гірин 2,11,80, Кисляк 23 - Котик 32

ЛАДОМИР: Вальчук М. - Шайнюк М., Аполлоніна Т., Ольхова Л., Кухаренко В., Перевізник Х. (Кузьмич А., 64), Гірин В., Іванченко Н., Кисляк С., Кревська О. (Димура Д., 46), Лемешук А..
Запасні: Велич А., Нікітюк Н., Каверзіна А..
Тренер: Олег БОРТНІК

РОДИНА: Петровець В. - Буднік С., Котик Я., Баліна С., Зубач Д. (Котовець Т., 17), Канарська Х., Годунко А. (Ващик А., 82), Лавренюк В. (Розлуцька В., 66), Салівончик Н., Старухіна А., Корнацька Н..
Запасні: Супоніна А., Мущенська Д., Шмандровська А., Вільчинська Ю.

Тренер: Василь МАМЧУР

Арбітри: Чайка Ірина (Львів) - Цмоканич Назар (Львів), Волощук Анастасія (Чернівецька) - Шевчук Андрій (Рівненська).