2-й тур Вища ліга 18/19: «Родина-Ліцей» Костопіль - «Житлобуд-2» Харків - 0:9

11.08.18  904
чемпіонат України жінки, сезон 2018-2019, жіночий чемпіонат, Жилстрой, женский футбол, Житлобуд-2, спорт жінки, ФФУ Вища ліга, Родина-Ліцей, ЖФК, Харьков
У суботу, 11 серпня, перший домашній матч у новому сезоні провели футболістки з Костополя.

На стадіоні "Колос" в м.Березне відбувся поєдинок другого туру Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд Вищої ліги, в якому зустрілися «Родина-Ліцей» Костопіль та «Житлобуд-2» Харків. Нагадаємо, що жереб календаря чемпіонату звів рівнян у перших турах з лідерами українського жіночого футболу - двома харківськими командами.

В матчі фаворита з аутсайдером ніяких несподіванок не сталося - підопічні Наталії Зінченко доволі легко обіграли своїх суперниць. У першому таймі харківчанки реалізували лише три моменти та після перерви розпочався справжній шквал голів.

В підсумку, виїзна перемога «Житлобуд-2» - 9:0, яка повертає їх на першу сходинку турнірної таблиці.
Повний матч

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ. ВИЩА ЛІГА 2018-2019 - 2 тур
11.08.2018 - м.Березне - стадіон Колос - 100 глядачів

РОДИНА-ЛІЦЕЙ (Костопіль) -
ЖИТЛОБУД-2 (Харків) - 0:9 (0:3)
ГОЛИ: Ходирєва 9, Полюхович 11,68, Андрухів 14,53, Кравчук 46,76, Калініна 75,80

РОДИНА-ЛІЦЕЙ: Герасимчук - Буднік, Канарська, Зубач, Чкадуа (Баліна 45), Котик, Котяш, Годунко, Щур (Стромидло 65), Салівончик, Старухіна (Шмандровська 71)
Запасні: Дука - Калічинська, Костюченко, Мущенська
Тренер: Василь МАМЧУР

ЖИТЛОБУД-2: Бондарчук - Корсун, Ходирєва (Рижова 55), Подольська, Сірмай (Кумеда 46), Китаєва, Полюхович, Мохнач (Скориніна 46), Андрухів, Кравчук, Калініна
Запасні: Головач, Колещук
Тренер: Наталія ЗІНЧЕНКО

Арбітри: Причина С. (Львівська обл.) - Вдовіна О. (Львів), Пальків О. (Тернопіль) - Мамчур Н. (Рівне).
Спостерігач арбітражу: Мазуренко Н. (Київська обл.)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:  немає