#МиЗбірна: 32 футболістки зіграли за національну збірну у 2018 році

06.12.18  1224
жіноча національна збірна, збірна України жінки, новий тренер, Зінченко Наталія, ФФУ, Євро-2021, женская сборная по футболу, Зинченко Наталья, збірна, женская сборная Украины, МиЗбірна
У 2018 році наша національна жіноча команда провела 12 матчів, в яких здобула сім перемог, два рази зіграла внічию й зазнала три поразки. Різниця забитих і пропущених м'ячів — 20-11.

За цей календарний рік у складі національної команди на полі з'являлися 32 футболістки. Стовідсотковий показник продемонстрували одразу три гравці: Дар'я Кравець, Дар'я Апанащенко та Ольга Овдійчук, які провели всі 12 матчів у футболці "жовто-синіх".
За крок від них розташувалася Вероніка Андрухів, яка зіграла в одинадцяти матчах. А замикає ТОП-5 ще одна нападаюча нашої збірної Яна Калініна - з десятьма зіграними поєдинками.

Також відмітимо, що у 2018 році за головну команду країни дебютували одразу 7 гравців (на останньому зборі в Туреччині): Ірина Подольська, Яна Малахова, Анна Петрик, Яна Деркач, Дарина Бондарчук, Тетяна Полюхович та Марина Шайнюк.