Сумчанки та Вінничанки зіграють у фіналі Чемпіонату України WU-15 Першої Ліги

24.09.17  1180
Ю-15, Тернопіль, Чемпіонат України серед дівчат, до 15 років, Перша ліга, дівочий футбол
Передостанній ігровий день Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 15 років ознаменувався матчами 1/2 фіналу. Першими на поле вийшли збірні Вінницької та Одеської областей.
Вже з перших хвилин ініціативу захопили вінничанки, які намагалися якнайшвидше відкрити рахунок у матчі. Перший стовідсотковий момент на 15 хвилині отримала Аліса Бордюг, та переграти кіпера з одинадцятиметрової позначки їй не вдалося. Гол назрівав, і символічно, що команду за собою повела капітан Юлія Христюк - відкривши рахунок. На перерву команди пішли з мінімальною перевагою Вінницької збірної.
Друга половина зустрічі не змінила малюнок гри. Одеситки помітно втомилися і вже не встигали за своїми суперницями. На 30 хвилині Наталія Мельник дальнім пострілом засмутила воротаря одеситок, збільшивши рахунок до 2:0. До завершення матчу підопічні Олександра Дудніка ще чотири рази реалізували свої моменти - дубль на рахунку Христюк і Руденко.
6:0 - впевнена перемога збірної Вінницької області, яка першою вийшла до фіналу змагань.

Збірна Вінницької області - Збірна Одеської області - 6:0 (1:0)
Голи: Христюк 18, 45 пен, 50, Мельник 30, Руденко 37, 43
Нереалізований пенальті: Бордюг 15

Другий півфінальний поєдинок аж до фінального свистка тримав у напрузі всіх присутніх, зберігаючи інтригу до останньої секунди. Колективи Сумщини та Житомирщини продемонстрували цікаву гру, долю якої вирішив один єдиний гол на останніх секундах першого тайму. Штрафний удар реалізувала Влада Пороходниченко.
І якщо у першій половині зустрічі сумчанки мали беззаперечну перевагу, то у таймі другому свій характер і волю до перемоги продемонстрували і житомирські футболістки. Небезпечні штрафні, виходи один на один, поперечки... Як одна, так і інша команда мали шанс вигравати цей матч, та все ж фортуна посміхнулася збірній Сумської області.
Вже завтра на них очікує фінальний двобій зі збірною Вінницької області, а ось на житомирян очікує матч за третє місце, в якому вони зустрінуться з одеситками.

Збірна Сумської області - Збірна Житомирської області - 1:0 (1:0)
Гол: Пороходниченко 25

З результатами групового етапу можна ознайомитися на нашому сайті.